Zwycięstwo Michała i rezygnacja Prezesa z SO

     Tomasz Siegert ze Szczecinka, w ostatnim czasie stał się najaktywniejszym graczem CLTZ. Mało tego że najaktywniejszym , to z każdego takiego pojedynku wychodzi zwycięsko, niezależnie od tego jaki poziom trudności oferuje dana liga. Ostatnio przekonał się o tym debiutant w naszej lidze Ryszard Szmyd, który odjedzie z czarneńskich kortów na rowerze, gdyż Tomasz nie pozwolił mu ugrać chociażby jednego gema. Tomasz tym zwycięstwem wskoczył na pozycję lidera II Ligi. Tomasz Siegert – Ryszard Szmyd 2-0 (6-0, 6-0).

 

     W Superlidze Open doszło do sporej niespodzianki. Marek Kozioł miał spokojnie przebrnąć ten mecz z Michałem Borzyszkowskim , a stało się zupełnie inaczej. Michał dominował w tym spotkaniu pod każdym względem, sportowym, wyszkoleniem technicznym i ogólną postawą na korcie. Taka postawa musiała zakończyć się pewnym zwycięstwem zawodnika z Dąbek, nad pierwszoligowcem. Michał Borzyszkowski – Marek Kozioł 2-0 (6-3, 6-1) . Po tym spotkaniu dotarło do mnie oświadczenie Marka o treści „Dzień Dobry,  z Superligi rezygnuje, moja decyzja jest przemyślana, będę tylko grał w 1 lidze, proszę o uszanowanie  mojej decyzji,  którą podjąłem”

 

     Decyzję szanujemy i życzymy sukcesów na pierwszoligowym froncie.  Dotychczasowe mecze z udziałem Marka , zostały anulowane. Oficjalnie , powodem decyzji są sprawy rodzinne, ale czy Michał dołożył się do tej decyzji? Może ……, nigdy się nie dowiemy.

 

     W pierwszoligowym meczu Sławomir Głyżewski już po dwóch kolejkach zasiadł na tronie najwyższej klasy rozgrywkowej w CLTZ. Tym razem bez problemów pokonał dobrze spisującego się Pawła Kubika. Sławomir Głyżewski – Paweł Kubik 2-0 (6-3, 6-1)

 

     Ponadto w sobotę o godz. 11,00 odbył się bieg III Edycji Biegu Walki o Pamięć w Czarnem. Nasza liga miała swojego reprezentanta. CLTZ miała zaszczyt być reprezentowana w tak wielkim wydarzeniu i jestem przekonany w kolejnych latach będzie podobnie. Obszerna relacja z tego biegu na fecebooku, Czerne. Tu się dzieje

Data: 2023-05-14