Zbliżamy się do rozpoczęcia ZLTZ w deblu

     01.12.2022 rozpoczną się zmagania Zimowej Ligi Tenisa Ziemnego w grze podwójnej (Warunek – wymagana ilość zgłoszeń). Póki co do rywalizacji przystąpiły trzy pary, ale doszły do nas  sygnały że tych par będzie na tyle dużo, że da się ten projekt wdrożyć w życie.  Do końca zapisów pozostało siedem dni, więc jest sporo czasu by te formalności wypełnić. Takie zmagania po raz pierwszy będziemy mogli śledzić na tenisczarne.pl , a zawodnicy i miłośnicy tenisa ziemnego będą „zasypani” wynikami , tabelami i statystykami. Mecze będą odbywały się na kortach krytych spółki Aqua-Tur , którą zawiaduje pani  prezes Beata Bracka. Organizatorami ligi są tenisczarne.pl oraz Akademia Tenisowa w Szczecinku pod przewodnictwem Mieczysława Makowskiego.

 

 

     Zawodnicy , którzy chcą być częścią tego projektu są zobowiązani do wypełnienie formularza zgłoszeniowego , gdzie oprócz niezbędnych danych będą musieli zaakceptować regulamin rozgrywek. Formularz zgłoszeniowy tutaj

UWAGA: Każdy z pary deblowej musi taki formularz wypełnić!!! (nie wystarczy jedna osoba)

 

     Każdy z uczestników powinien przesłać do administratora portalu zdjęcie celem wykonania avatara na adres tenisczarne@gmail.com

     Udział w lidze jest bezpłatny a koszt kortów wynosi 60PLN za godzinę na czterech graczy. Po   30.11.2022 nie będzie możliwości zapisania się do ligi , więc zwlekanie na ostatnia chwilę może przynieść spore rozczarowanie. Sztywny termin związany jest z zakończeniem aplikacji, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania rozgrywek. Od ilości par zależeć będzie plan gier oraz w jakim systemie te rozgrywki zostaną przeprowadzone. Zgłoszenie/wypełnienie formularza zajmuje raptem 5 minut a może i mniej więc im szybciej to zrobicie tym łatwiej będzie administratorowi przygotować niezbędne aplikacje na czas 1.12.2022.

 

Każdy z ligowców 01.12.2022 dostanie specjalny czterocyfrowy  kod do zakładki „Dla ligowców” gdzie będzie mógł drogą elektroniczną przesyłać wynik lub zgłosić absencję.

 

     Jeszcze raz podkreślam, że bez wypełnienia formularza przez każdego uczestnika nie będzie możliwości uczestnictwa w lidze. Bardzo proszę o potraktowanie tego zupełnie poważnie. Zawodnicy, którzy mają za sobą występy w CLTZ wiedzą jak bardzo poważnie organizator podchodzi do kwestii formalnych, nawet jeśli gra w tenisa ma być zabawą i przyjemnością .

 

Mam nadzieję że wszyscy będziemy zadowoleni ze sportowej rywalizacji czego sobie i Wam życzymy. Do zobaczenia na kortach!!!

 

Data: 2022-11-23