Zapisy na sezon 2024 czas zacząć

     Połowa lutego to dobry moment by ogłosić zapisy do dziewiątej już edycji Ligi Tenisa Ziemnego w Czarnem. Zwykle te zapisy uruchamialiśmy na przełomie roku, ale ze względu na brak „walnego” i cisza od strony Zarządu Czarnieńskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego, nastąpiło pewne opóźnienie , które zapewne nie wpłynie na jakość zapisów. W tym roku podjąłem decyzję, że obecną edycję zmagań ligowych podejmę się w pojedynkę , co nie wpłynie na jakość rozgrywek a być może nawet podniesie jej poziom. Oczywiście w takiej sytuacji nie należy oczekiwać spektakularnego rozdania nagród jak w poprzednich dwóch latach, nie mniej jednak ważna jest sportowa rywalizacja, a zabawy są tylko dodatkiem do tego co lubimy robić najbardziej, czyli grę w tenisa ziemnego.

 

     Wpisowe za sezon 2024 ustaliłem na poziomie 150PLN, druga osoba w rodzinie 50% a każda kolejna osoba nie płaci za udział w rozgrywkach. Wpłaty nie będą przyjmowane droga elektroniczną , gdyż tenisczarne.pl i Liga Tenisa Ziemnego w Czarnem nie jest na prawach stowarzyszenia i nie ma swojego konta. Pieniążki wpłacicie mi do ręki na początku rozgrywek . Gwarantuje transparentne rozliczenie się z Wami na koniec sezonu, a przy okazji będziecie mieli wpływ na to w jakim formacie będziecie nagradzani (do ustalenia z przedstawicielami poszczególnych lig)

 

W tym roku otwieramy zapisy do:

1Liga, 2Liga, Liga Deblowa, Liga Kobiet, Puchar Ligi, Liga Miksta i Superliga Open, a zapisy będą trwały do 14.04.2024

 

Regulamin i Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie tenisczarne.pl w zakładce Dokumenty

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszam do kontaktu.

 

Info z ostatniej chwili: Wkrótce ma odbyć się Walne CSTZ , na którym omówimy w jakiej formie zostanie organizowana liga, kto będzie jej organizatorem i jaki będzie koszt uczestnictwa w lidze. Prosimy o cierpliwość. W tej sytuacji informacje zawarte powyżej są póki co nieaktualne

Data: 2024-02-09