VII Kol LK - Ważne zwycięstwo K.Kaszyńskiej

VII Kolejka Cladding Louvres Lidze Kobiet

Małgorzata Wąsowicz - Weronika Birosz – przełożony na 27.07.2021

Iwona Skrzypczak - Karolina Kaszyńska – Iwona pokazała że potrafi nawiązać walkę z zawodniczkami z czołówki ligi. W pierwszym secie debiutantka z  Nadziejewa dotrzymywała kroku utalentowanej Karolinie. Niestety przy stanie 5-5 zabrakło doświadczenia  i Karolina wyszarpała zwycięstwo 5-7. W drugim secie obraz gry nie uległ zmianie a o wyniku decydowały szczegóły. Gratulacje dla obu pań za ambitną i ciekawą grę.

Julia Kaszyńska - Rozalia Zając Mozol – Mecz , który z założenia miał być zacięty i był. Dotychczasowe trzy starcia między zawodniczkami kończyły się wygraną Julii, wiec Rozalia miała chęć na rewanż i pierwsze zwycięstwo z Julią. Pierwszy set niezwykle wyrównany , ale to lepiej presję wytrzymała Julia i wygrała pierwszego seta 7-5. Rozalia wyciągnęła wnioski z pierwszego seta i szybko rozprawiła się z v-ce liderką LK 2-6. Trzeci set to dokładnie takie samo wyrównane starcie jak w pierwszym secie , lecz znowu w końcówce więcej zimnej krwi zachowała Julia, wygrywając 6-4 i całe spotkanie. Niestety dla Julii strata jednego punktu oznacza, że główna rywalka Oliwia Hibner zaczyna jej  uciekać.   Julia Kaszyńska - Rozalia Zając Mozol 2-1 (7-5,2-6,6-4)

Paulina Hibner - Oliwia Hibner – Rodzinny mecz , co prawda przegrany przez mamę Paulinę, zapewne zadowoli każdą ze stron. Paulina nie zeszła z kortu z zerowym dorobkiem a Oliwia zainkasowała kolejny komplet punktów umacniając się na pozycji liderki Cladding Louvres ligi kobiet. Paulina Hibner - Oliwia Hibner 0-2 (1-6,1-6).

Na czele Oliwia Hibner z kompletem punktów i wyprzedza Julię Kaszyńska o dwa punkty. Na trzecim miejscu Karolina Kaszyńska, która wyprzedza Rozalię o jeden mecz za trzy punkty.

W następnej kolejce nr 8 czeka nas mecz na szczycie pomiędzy Oliwią Hibner i Julią Kaszyńską. W poprzednim roku spotkanie zakończyło się zaskakująco szybko. Jak będzie tym razem?

Pozostałe mecze 8 kolejki w Kladding Louvres

Rozalia Zając Mozol - Iwona Skrzypczak

Karolina Kaszyńska - Małgorzata Wąsowicz

Mecze powinny być rozegrane do 25.07.2021 a jeszcze żaden  mecz nie został zarejestrowany w monitoringu kortów. Proszę pamiętać że sobota i niedziela jest wyłączona z rywalizacji ligowej na rzecz Tenis Open Czarne Cup 266  singla mężczyzn.

Data: 2021-07-22