W końcu zwycięstwo Jurka i Bartosza

     Gospodarze tego spotkania Jerzy Bodnar i Bartosz Siewierski nie byli zbyt gościnni dla Michała Borzyszkowskiego i Roberta Kotysa. Jerzy i Bartosz potrębują punktów jak studnia wody i dlatego od samego początku byli nastawienia mentalnie na pewne zwycięstwo. Michał I Robert zaczęli od 40-0 ale co z tego jak nawet tego nie potrafili utrzymać. Zresztą takich przegranych 40-0 mieli jeszcze w swoim repertuarze cztery razy. Przy tak świetnie dysponowanych zawodnikach ze Szczecinka , goście nie mieli najmniejszych szans na nawiązanie jakiejkolwiek walki. Świetny serwis Bartosza i nienaganna gra z głębi kortu Jurka sprawiały ich przeciwnikom spore kłopoty. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem i było to zwycięstwo w pełni zasłużone. Jerzy Bodnar/Bartosz Siewierski – Michał Borzyszkowski/Robert Kotys 2-0 (6-2, 6-0)

 

     W innym spotkaniu rozegranym awansem z ósmej kolejki, nie odnotowano niespodzianki. Gracze z Czarnego byli za mocni na krajeńsko-złotowska parę. Jakub Chmielewski/Marek Chmielewski – Kamil Stolarczyk/Sławomir Pająk 2-0 (6-1, 6-0).

 

    Po tych spotkaniach na czele niezmiennie Piotr Szadkowski/Adam Kowalewski. Na drugie miejsce wskoczyli Tomasz Siegert/Tomasz Czuszel a najniższy stopień podium zajmują Michał Kurcin/Wojciech Linert. W strefie grożącej odpadnięciem z rozgrywek znajdują się pary Krzysztof Muszczek/Bogusław Manikowski i Mieczysław Makowski/Anna Zielińska .

 

     W tabeli ligowej bez porażki są dwie pary : Piotr Szadkowski/Adam Kowalewski (5/0) i Michał Kurcin/Wojciech Linert (4/0). Bez zwycięstwa dwie pary , które są w strefie spadkowej.

 

     Do tej pory mamy za sobą 32 rozegrane mecze , 66 setów i 571 gemów. A więc za nami 35% meczów z rundy zasadniczej. Tak trzymać !!!

 

     P.S W ostatnim czasie wydano mi piłki już używane, które raczej nie nadawały się do gry. Nie wiem czy są przewidziane „nowe dostawy”, nie mniej jednak bardzo proszę awaryjnie mieć w torbie swoje piłki. Wiem że umowa była inna ale….

Data: 2023-01-17