Turniej Trzech Miast doczekał się realizacji

     W tym roku wyjątkowo bo po raz pierwszy rozegramy cykl turniejów Trzech Miast.. ŁOBŻENICA- CZARNE - ZŁOTÓW. Dotyczy on kategorii singiel panów. Szczegóły na plakacie poniżej. Oprócz nagród w poszczególnych turniejach będą również nagrody finansowe dla graczy z największą ilością pkt uzbieranych we wszystkich 3 turniejach. Regulamin i pkt całego cyklu w późniejszym czasie. Dodatkowo sponsor całego cyklu Browar Połczyn dorzuca do wszystkich nagród swoje pakiety piw. Zapraszam do zapisów!!!!, mówi Marek Kozioł, prezes CSTZ

 

     Projekt turnieju Trzech Miast tlił się w głowach od kilku lat , a w obecnym roku projekt ten zostanie wdrożony w życie. Zaczynamy turniejem w Łobżenicy, następnie w Czarnem a na finał zmagań organizatorzy wyznaczyli Złotów. Jak znam organizatorów to wszystkie trzy turnieje będą stały na wysokim sportowym i organizacyjnym poziomie.

 

     Serdecznie w imieniu organizatorów zachęcam do zapisów na ten cykl turniejów. Jestem pewien, że będziecie zadowoleni. Do zobaczenia na kortach w Łobżenicy, Czarnem i Złotowie.

Data: 2024-06-06