Thriller drugiej kolejki 2 Ligi dla P.Hibnera

W drugiej lidze rozegrano kolejne spotkania drugiej kolejki. Wcześnie rano Jerzy Wołoszyn podejmował młodego tenisistę z Czarnego, Antoniego Kępę. Jurek w tym meczy był absolutnym faworytem tego spotkania i oczywiście nie zawiódł swoich fanów. Człuchowianin pozwolił miejscowemu graczowi na zdobycie tylko jednego gema a miało to miejsce w pierwszym secie. Jerzy Wołoszyn – Antoni Kępa 2-0 (6-1, 6-0).

Drugie spotkanie drugiej kolejki to istny horror w wykonaniu Przemysława Hibnera i Dawida Skrzoski. Kto by pomyślał, że po wpakowaniu Przemkowi w pierwszym secie bajgla, mecz będzie trwał 2.45h !. Drugi set to ciągłe gonienie wyniku przez Przemka. Nie dość, że udało się dogonić Dawida to jeszcze Przemek zdołał go wygrać bez potrzeby rozgrywania tiebraeka. Mamy 1-1. Mecz nie był porywającym widowiskiem, panowie skupili się na przebiciu piłki i czekali na błąd przeciwnika. W trzecim secie gemy trwały powyżej 5 minut a rekordowy punkt  liczył 34 odbicia. Przy stanie 5-4 dla Przemka, miał on  piłki meczowe ale ich nie wykorzystał. Zrobiło się 5-5 a następnie 6-5 . Dawid w decydującym gemie popełnił cztery błędy autowe i przegrał to spotkanie. Przemysław Hibner – Dawid Skrzoska 2-1 (0-6, 7-5, 7-5).