Świetne spotkanie sióstr Kaszyńskich

VI Kolejka Cladding Louvres Lidze Kobiet

Rozalia Zając Mozol – Paulina Hibner – Paulina po raz kolejny, mimo iż przegrała, pokazała charakter i zdobyła w sportowej rywalizacji kilka gemów, jak by nie patrzeć z trzecią zawodniczką poprzedniego sezonu. Rozalia tym zwycięstwem,  cały czas blisko czołowej trójki z szansami na podium w końcowej klasyfikacji. Mamy nadzieję że po kontuzji Pauliny nie ma już śladu.  Rozalia Zając Mozol – Paulina Hibner 2-0 (6-4,6-1).

Karolina Kaszyńska – Julia Kaszyńska – Bardzo dobre widowisko sprawiły kibicom siostry Kaszyńskie. Po raz pierwszy dziewczyny zagrały miedzy sobą na najdłuższym dystansie. Pierwszy set niespodziewanie dla młodszej z sióstr 6-4. Drugi zdecydowanie dla „jedynki” ligowej 2-6. Trzeci set rozstrzygnął się dopiero w dwunastym gemie na korzyść Julii. Karolina Kaszyńska – Julia Kaszyńska 1-2 (6-4,2-6,5-7).

Weronika Birosz – Iwona Skrzypczak – Dość szybko i łatwo Weronika poradziła sobie w meczu szóstej kolejki Cladding Louvres ligi kobiet. Wiemy że Weronika jest wymagającym przeciwnikiem ale sama zapewne nie przypuszczała że odda Iwonie tylko trzy gemy. Weronika Birosz – Iwona Skrzypczak 2-0 (6-1,6-2)

Lidia Bojar Birosz – Małgorzata Wąsowicz – przełożony na 26.07.2021

Mecz zaległy z 3 kolejki

Julia Kaszyńska – Małgorzata Wąsowicz 2-0 (6-2,6-1)

Na czele tabeli bez przerwy Oliwia Hibner z kompletem 15-tu  punktów. Punkt mniej ma Julia Kaszyńska . Obie panie jeszcze nie przegrały w obecnym sezonie. Trzecie miejsce przypadło Karolinie Kaszyńskiej , która zgromadziła 10 punktów. Strata Karoliny do prowadzącej pary jednak zaczyna niebezpiecznie  wzrastać. Na czwartym miejscu Rozalia Zając Mozol z dziewięcioma punktami. Tyle samo punktów co Rozalia ma rewelacja rozgrywek Iwona Skrzypczak. Po sześć punktów zgromadziły Paulina Hibner i Weronika Birosz. Bez zdobyczy punktowych  jak na razie Lidia bojar Birosz i Małgorzata Wąsowicz

Data: 2021-07-20