Składki członkowskie ustalone !!!

Zakończyliśmy ankietę/wale zebranie/, w której to Wy zdecydowaliście o wysokosci składki. Największą ilością głosów cieszyła sie propozycja 60PLN na rok członkostwa. 

Osoby które opłacą składkę członkowską   będą miały  prawo,  do (oczywiście w zależności od wysokości przyznanych środków) np.:

  • Przydziału dresów, bluz sportowych, butów sportowych, koszulek, czapek oraz innego rodzaju odzieży
  • Przydziału akcesoriów niezbędnych każdemu tenisiście tj: owijki, wibrastopy, piłki tenisowe , rakiety tenisowe,  itp.
  • Zniżki w różnego rodzaju turniejach organizowanych przez CSTZ
  • Uczestniczenie w wydarzeniach kulturalnych 

Osoby ,które nie opłacą składki  członkowskiej zgodnie z regulaminem i ze statutem  za rok 2021, a posiadają na wypożyczeniu sprzęt,   zarząd będzie wzywał każdego członka stowarzyszenia do zwrotu np. odzieży sportowej, ponieważ odzież ta  jest przyznana z dotacji gminnej  i tylko członkowie mogą być jej posiadaczem .Odzież,   należąca do stowarzyszenia,  na chwile obecną jest  objęta 2 letnią gwarancją. 

Opłatę za udział w rozgrywkach ligowych , zarząd ustalił na poziomie 120PLN

Algorytm ustalania składek dla danego gospodarstwa domowego za ligę 

1 osoba – 100%

2 osoba – 50%

3 osoba -0%

Przez gospodarstwo domowe rozumiemy , że członkowie mieszkają pod jednym dachem. Np. czteroosobowa rodzina mieszka na ul. „wolny wybór” w Czarnem. Jeżeli np. bracia, siostry  mają swoje rodziny i mieszkają w innym miejscu płacą składki w wysokości 100% każdy. Dzieci do 16-go roku zycia płaca składki odpowiednio 60/30/0 PLN.

Składki są ważnym elementem funkcjonowania stowarzyszenia , gdyż pozwalają na opłaty bieżące tj:

  • Opłata księgowej
  • Opłata konta
  • Przygotowanie kortów do sezonu ligowego
  • Wkład własny do pozyskania  dotacji gminnych i innych. 
  • Inne

Jeżeli w przypadku niekorzystnych zbiegów okoliczności , zostając tylko przy  opłacie za ligę, a ta liga nie mogłaby  funkcjonować  (np. pandemia) , to stowarzyszenie zostało by bez środków na podstawowe potrzeby wynikające z jego działalności.

UWAGA!!! Składka członkowska jest dobrowolna . Zawodnik uczestniczący w lidze nie musi byc członkiem stowarzyszenia i odwrotnie członek stowarzyszenia nie musi wystepowac w lidze.

Zwracamy się także do rodziców dzieci , którzy chcą by ich pociechy były członkami stowarzyszenia, by  zwracali się do nas bezpośrednio pod numer 697 995 391 lub na adres tenisczarne@gmail.com. Dzieci , które opłacą składki członkowskie będą mogły korzystać nieodpłatnie z organizowanych przez stowarzyszenie turniejów oraz treningów (ilość treningów uzależniona od wysokości dotacji) pod okiem trenerów tenisa ziemnego.

Formularz zgłoszeniowy

Data: 2021-01-02