SUPERLIGA OPEN co gdzie i jak

     Czym jest nowy produkt SUPERLIGA OPEN i jaki jest jego cel? Chcieliśmy wyjść naprzeciw młodym utalentowanym zawodnikom by mogli oni bez problemów stoczyć pojedynki ze swoimi rówieśnikami jak i bardzo doświadczonymi graczami, którzy prezentują ponadprzeciętny poziom. Tym projektem rozwiązalibyśmy kilka kwestii na raz. Nie trzeba by było szukać na siłę sparingpartnera a  rywalizacja na punkty, które zbierały by się w ligowej tabeli na bieżąco,  tylko dodatkowo uatrakcyjni rozgrywki. Walka o punkty to jednak  nie to samo co trening lub towarzyski  mecz.  W jakim systemie wystartuje SUPERLIGA OPEN wskazuje jednoznacznie regulamin , który dostępny jest na stronie tenisczarne.pl w zakładce Dokumenty. Celem naszym jest by w sezonie letnim od 01.05.2023 do końca sierpnia można było rozegrać każdemu  zawodnikowi  ok 18 meczów .

     Oczywiście będą ramy czasowe , ale wydłużone o tydzień /do trzech tygodni/ w stosunku do gier singlowych w 1 i 2 CLTZ. Dodatkowym, nowym elementem nowego projektu jest pula nagród wynosząca 1500PLN, co jak na nasze warunki jest dość przyzwoite a jeśli trafiłby się jakiś sponsor to być może stawki te mogłyby ulec zmianie. Fajnie by było gdyby taki sponsor był zarazem tytularnym tej ligi.  I tak za :

1m – 450 PLN

2m – 300 PLN

3m – 250 PLN

4m-5m – 150 PLN

6m – 100PLN

7m-8m – 50PLN

     Zawodnicy na mecze umawiają się sami. Głównym miejscem rozgrywania spotkań są korty ZK w Czarnem, ul. Pomorska 1. Korty są bezpłatne. Jeżeli zawodnicy chcieliby rozegrać mecze poza główną areną zmagań, to taka możliwość istnieje, z tym że koszty pokrywa gospodarz meczu (ten na pierwszej pozycji w terminarzu) lub zawodnicy dogadują się sami co do o podziału  kosztów. Temat miejsca rozegrania jest elastyczna i do załatwienia między zainteresowanymi stronami .

     Celem organizatorów CSTZ i portalu tenisczarne.pl jest stworzenie silnej ligi i wyłącznie dla zawodników reprezentujących pewien poziom. Nie zakładamy takiej sytuacji że ktoś będzie uczył się podstaw tenisa w nowym projekcie. Takich zawodników zapraszamy do naszej drugiej ligi. Opłata za zmagania w lidze  jak i superlidze dla niezrzeszonych w stowarzyszeniu wynosi 350 PLN na cały sezon. Biorąc pod uwagę że udostępniamy darmowe korty w atrakcyjnym miejscu,  kwota nie powinna być żadnym problemem.

     Wszyscy zawodnicy będą mieli możliwość rezerwacji kortów on line i jego podglądu. Wszystkie te udogodnienia będą dostępne na portalu tenisczarne.pl .  Terminarz, tabele statystyki będą dokładnie takie same jak w naszych już istniejących projektach.

Link do udziału w naszych projektach

Data: 2023-01-25