Rozpoczynamy zapisy do zimowej edycji 2023/24

     Sezon 2022/23 Zimowej Ligi Tenisa Ziemnego już dawno za nami, a już czas rozglądać się trzeba za kolejną edycją, tak sugerują niektórzy gracze. Niestety z mojego punktu widzenia jest nie do pomyślenia by zaczynać kolejną edycję, nie kończąc pierwszej, gdyż do tej pory nie wręczono pucharów laureatom ligi. Kontakt ze szczecineckim współorganizatorem się urwał,  więc uroczyste zakończenie inauguracyjnego sezonu staje pod znakiem zapytania. Istnieje opcja bym sam podjął się organizacji tych rozgrywek w sezonie 2023/24 , lecz musielibyśmy się złożyć na skromne puchary np. po 50PLN by nie było kolejnego wstydu. Oczywiście rozgrywki powinny ruszyć 1 listopada , a nie tak jak rok temu na początku grudnia, co później powodowało, że jeszcze w kwietniu musieliśmy rozgrywać ostatnie mecze. Zapisy potrwają do 22.10.2023.

 

     Być może pójdę za głosem kilku zawodników i otworzymy zapisy już w tym tygodniu, Jeżeli zgłoszeń będzie dużo to podzielimy Was na pierwszą i drugą ligę a i być może zrobimy inauguracyjną ligę Miksta, która nie udała się w poprzednim roku. Pierwsze dziesięć par z poprzedniego sezonu ma zagwarantowany start w ewentualnej pierwszej lidze, a każde zwolnione miejsce w niej będzie obsadzone przez kolejne pary lub nowo zapisane. Jakieś rozsądne kryteria przyjmiemy.

 

     Myślę, że nie ma sensu rozważać lig singlowych podczas zimy, ze względu na spore koszty singlowego grania, chyba że macie inne zdanie na ten temat to proszę o sugestie. W formularzu zgłoszeniowym możemy dodać możliwość zapisów singla mężczyzn i kobiet , a jeśli nie będzie wystarczającej ilości zawodników i zawodniczek to po prostu nie odpalimy tych projektów. Myślę że minimum 6 – ciu zawodników na ligę musi być (oczywiście gramy systemem mecz i rewanż).

 

Zapisy dostępne są na stronie tenisczarne.pl w zakładce /Dokumenty/

 

Link do zapisów

 

Pozdrawiam i zapraszam do zgłaszania się do naszego projektu.

Data: 2023-09-12