Rozpoczynamy jesienno zimowe przygotowania

     Listopad to czas by pomyśleć o swoim przygotowaniu do kolejnego sezonu CLTZ 2022. Najlepszym do tego sposobem jest trening lub występy w turniejach , których nie brakuje o tej porze roku w naszym regionie, kraju. Jutro 06.11.2021 rozpocznie się turniej Lechia Autumn Cup 2021 w ramach PLT  na poziomie 2 LIGi . Jedynym naszym reprezentantem CLTZ będzie Marek Kozioł, który trafił do grupy „B” i będzie rywalizował o awans do 1/8 gdańskiego turnieju.

     Marek rozpocznie swoje zmagania o godz. 15:50  z Kamilem Kowalskim z Nidzicy. Marek , który jest aktualnie na 242 miejscu w PLT, podejmuje zawodnika z miejsca 630-go a który nie wygrał do tej pory żadnego spotkania, więc komplet punktów w tym meczu jest obowiązkowy. Kolejne spotkanie Marek rozegra o godz. 16:40 a jego rywalem będzie miejscowy gracz Łukasz Stoltmann, który w rankingu zajmuje wysokie 18-te miejsce. O punkty w tym spotkaniu będzie niezwykle trudno, ale kto zna naszego gracza ten wie że niespodzianka jest możliwa. Ostatnie spotkanie w grupie „B” o godz. 19:10 nasz zawodnik stoczy z reprezentantem Koszalina, Mateuszem Gortem, który jst obecnie sklasyfikowany na 164 miejscu. Aby awansować dalej to zwycięstwo w tym meczu musi być obowiązkiem.

     W gdańskim turnieju wystąpi także trzecia rakieta PLT  i dobrze znany sympatykom tenisa w Czarnem z turniejów TOCC 266 Mateusz Lewandowski, który jest najwyżej rozstawionym zawodnikiem w nadmorskim turnieju. Życzymy obu zawodnikom udanego startu a sympatyków tenisa zapraszam do śledzenia tych arcyciekawych zawodów.

Zawody można śledzić pod linkiem 2. LIGA. Lechia Autumn Cup 2021

Data: 2021-11-05