Rejestracja meczów tylko do 04.09.2023

     Mimo iż w lidze deblowej coś drgnęło to w tygodniu zostało rozegrane jedno spotkanie w którym Rozalia Zając Mozol/Marek Mozol musieli po raz kolejny uznać wyższość swoich przeciwników, którymi byli Marek Chmielewski/Jonasz Palicki. Marek i Jonasz , którzy walczą o każdy punkt, set, gem dopisali na swoje konto kolejny tenisowy rowerek. Rozalia Zając Mozol/Marek Mozol - Marek Chmielewski/Jonasz Palicki 0-2 (0-6, 0-6)

 

Uwaga do wszystkich zawodników!!!

     Zgłoszenia meczów do monitoringu kortów będzie można zgłaszać tylko do 04.09.2023!!!. Po tym terminie próba umówienia i rozegrania meczu może być niemożliwa. Nie może być tak, że mamy na rozegranie kilkunastu meczów, cztery miesiące i chcemy się umawiać w środę, na niedzielę w ostatni tydzień rozgrywek. Brzmi to niepoważnie i nieprofesjonalnie . Proszę się nie zdziwić jeżeli ktoś będzie chciał się umówić na mecz a ktoś odmówi (oczywiście może mieć rację) to system taki mecz zostanie zweryfikowany jako walkower obopólny lub jeśli będą dowody chęci (próby) rozegrania meczu jednej ze stron to taki mecz będzie zweryfikowany na niekorzyść tych , którzy unikają spotkań. Podium wygrywa się nie tylko częścią sportową bezpośrednio na korcie, ale także częścią organizacyjną i szacunkiem do przeciwników.

 

Mecze które zostały do rozegrania proszę umówić do 04.03.2023, a są to:

Superliga Open

Michał Borzyszkowski – Sławomir Wrzeszcz

Michał Borzyszkowski – Robert Kotys

 

1 Liga

Andrzej Pałosz – Łukasz Kuć

Sławomir Głyżewski – Andrzej Pałosz

Jakub Chmielewski – Marek Chmielewski

 

Liga Deblowa

Dominik Zieniuk/Marcin Rusinek – Tomasz Stępliński/Mikołaj Plak

Marek Chmielewski/Jonasz Palicki - Tomasz Stępliński/Mikołaj Plak

Marek Chmielewski/Jonasz Palicki – Jakub Chmielewski/Marcin Meller

Jakub Chmielewski/Marcin Meller - Tomasz Stępliński/Mikołaj Plak

Jakub Chmielewski/Marcin Meller – Dariusz Tucki/Mariusz Birosz

Tomasz Stępliński/Mikołaj Plak – Ryszard Szmyd/Jerzy Wołoszyn

Tomasz Siegert/Marek Miga – Rozalia Zając Mozol/Marek Mozol.

 

     Bardzo proszę o zastosowanie się do w/w zasad. W przypadku nieudanych prób umówienia się na mecz,  proszę to zgłosić w załączniku „Absencje i weryfikacja”. Po 04.09.2023 proszę nie dzwonić i nie pisać żali kanałem sms’owym. Przebywam na urlopie i to automat zajmie się Waszymi sprawami. Ponadto korty w niedzielę 10.09.2023 będą niedostępne w godz. Od 10.00 do ok 15.00 ze względu na finał Pucharu Ligi. To że ktoś ma absencję do 10.09.2023 nie oznacza że może obudzić się trzy, cztery dni przed terminem. Mam nadzieję że wszystko ułoży się po Waszej myśli. Pozdrawiam

Data: 2023-08-31