Po Walnym Zebraniu CSTZ 2024

     W środowy wieczór o godz.18.00 odbyło się Walne Zebranie Członków Czarneńskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego, na którym omówiono sprawy organizacyjne związane z rozgrywkami ligowymi na rok 2024 a także ustalono wysokość składek członkowskich i opłaty za udział w zmaganiach ligowych.

     Ponadto podjęto decyzję o przystąpieniu naszej ligi do Drużynowych Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym w ramach Polskiej Ligi Tenisa. Ale o szczegółach tego projektu w dalszej części materiału.

 

     Zapisy przyjmujemy do 1 i 2 Ligi singla, Ligi Kobiet, Ligi Debla, Pucharu Ligi i Ligi Miksta, gdzie wymagana ilość uczestników to minimum sześciu uczestników/par oraz do Superligi w ramach PLT gdzie minimalna ilość to 20 osób na liście startowej.

 

     O ile rozgrywki organizowane przez CSTZ, tenisczarne.pl i LTZ w Czarnem są nam wszystkim znane i opierają się na naszym regulaminie ogólnie dostępnym na naszej stronie. Opłaty za członkostwo w stowarzyszeniu wynosi 120PLN. Udział w 1 i 2 Ligi singla, Ligi Kobiet, Ligi Debla, Pucharu Ligi i Ligi Miksta wynosi dla członków stowarzyszenia 200PLN a dla niezrzeszonych 250PLN. Oczywiście pozostają zniżki dla drugiej i trzeciej osoby w gospodarstwie domowym odpowiedni 50% i 0%. Składkę członkowska wszyscy opłacają w tej samej wysokości.

Nieopłacenie składki członkowskiej do końca maja,  będzie wiązało się z usunięciem takiej osoby z listy członków stowarzyszenia.

 

Nowy projekt Ekstraligi Tenisa Ziemnego w Czarnem i DMP pod egidą stowarzyszenia , tenisczarne.pl i Polską Liga Tenisa.

 

Bardzo proszę o uważne przeczytanie zasad a w razie niejasności prosimy o kontakt.

 

     Aby nasz zespół ligowy mógł wystąpić w Drużynowych Mistrzostwach Polski musimy zbudować równolegle do naszej ligi , ligę pod patronatem PLT (min. 20 osób). Planujemy zatem zrobić dwie ligi po 10 zawodników w systemie jednorundowym. Mistrzowie grup zagrają o pierwsze miejsce a wicemistrzowie o najniższy stopień podium. Dzięki takiej lidze sześcioosobowy skład reprezentacji naszego stowarzyszenia /ligi plus ewentualnie rezerwowi, weźmie udział w DMP.

Co należy zrobić wy znaleźć się w Ekstralidze Tenisa Ziemnego w Czarnem?:

1.Wypełnić formularz zgłoszeniowy i wybrać Ekstraligę

2.Załozyć konto na Polskiej Lidze Tenisa

3.Wnieść opłatę licencyjną w wysokości 39PLN (zwrot połowy tej kwoty PLT wykona w trakcie trwania rozgrywek)

4.Do kwot za ligę 200 PLN lub 250PLN należy doliczyć 50PLN celem uczestnictwa w DMP (500PLN na zespół)

5.Uczestnicy zostaną wtedy rozlosowani na stronie PLT do grup A i B , będą utworzone tabele i terminarz rozgrywek.

 

     Każdy z uczestników Ekstraligi (licencja 39PLN) będzie mógł brać udział w zawodach organizowanych na naszym terenie bez dodatkowej opłaty licencyjnej.

UWAGA: Uczestnicy mogą brać udział w naszych wewnętrznych rozgrywkach jak i pod patronatem PLT. Jedno nie wyklucza drugiego. Można także tu lub tam.

 

Reasumując

     1.Członkostwo w stowarzyszeniu 120PLN

  1. Członkostwo plus Liga tenisa Ziemnego w Czarnem 320PLN
  2. Tylko Liga Tenisa Ziemnego w Czarnem 250PLN
  3. Członkostwo plus Liga Tenisa Ziemnego w Czarnem plus Ekstraliga w PLT 409PLN
  4. Liga Tenisa Ziemnego w Czarnem plus Ekstraliga w PLT 339PLN

 

     Po zgłoszeniu się za pomocą formularza zgłoszeniowego należy uiścić opłatę na konto stowarzyszenia

02 9326 0006 0043 2595 2000 0030 z dopiskiem imienia i nazwiska, a  uczestnicy Ekstraligi PLT powinni przesłać skan założonego konta i skan opłaty licencyjnej na adres tenisczarne@gmail.com. W przypadku niewystarczającej liczby uczestników Ekstraligi będziemy zmuszeniu podjąć decyzję o wycofaniu naszej drużyny z DMP. Czy wtedy utworzymy tą ligę pod swoim patronatem , podejmiemy zaraz po zakończeniu zgłoszeń , które potrwają do 14.04.2024

 

     Zapraszamy serdecznie do udziału w naszej lidze wszystkich tych , którzy jeszcze nie mieli okazji rywalizować na kortach centralnych przy ZK w Czarnem. Aktualnych uczestników nie muszę zachęcać gdyż oni wiedzą najlepiej że rywalizacja jest zdrowa i na najwyższym poziomie.

 

Bardzo prosimy o kontakt w razie wątpliwości pod numerami

Administrator tenisczarne.pl 697 995 391

Prezes CSTZ Marek Kozioł 667 594 559

Data: 2024-03-07