Po Walnym Zebraniu 2025

Dzień po Narodowym Dniu Żołnierzy Wyklętych odbyło się coroczne Walne Zebranie członków CSTZ. Na spotkaniu omówiliśmy najważniejsze kwestie związane z jubileuszową 10-tą edycja CLTZ oraz kluczowe sprawy samego stowarzyszenia. Przyjęliśmy kilka uchwał , a najważniejsza chyba dla wszystkich uczestników ligi i członków stowarzyszenia to wysokość stawek za sezon 2025. I tak w obecnym roku zapłacimy:
Za członkostwo w stowarzyszeniu 100PLN – bez zmian w stosunku do poprzedniego roku
Za udział w lidze (rozgrywki singlowe i deblowe) – 300PLN
Natomiast nowością jest wprowadzenie opłaty dla uczestników ligi tylko w grach podwójnych (bez singla), gdzie kwota wynosi 150PLN od uczestnika w parze deblowej czy mikstowej. Wychodzimy naprzeciw zawodnikom , którzy po prostu w grach singlowych nie będą uczestniczyli (wyjątkiem jest PL, gdzie zgodnie z zasadami rozstawiamy wszystkich uczestników, niezależnie od tego czy zainicjują PL czy nie)
W tym sezonie , bardzo mocno podkreślimy podczas podziękowań , rolę osób , które zaangażują się w przygotowanie kortów. Jak wiecie , podczas przygotowań do sezonu, na kortach jest co robić , więc każda para rąk jest niezbędna.
Po raz kolejny otrzymaliśmy dotacje w pięciocyfrowej kwocie, chociaż nie jest to wystarczające na sportowe fajerwerki to na pewno obecny sezon nie będzie gorszy od poprzednich.
Zarząd postanowił dokończyć swoją trzyletnią kadencję i w roku 2026 odbędzie się Wale Zebranie sprawozdawczo-wyborcze gdzie pochylimy się na wyborem nowych władz stowarzyszenia. Zarządowi dziękujemy za dotychczasową pracę licząc na to że , po 10-tym sezonie ligowym będą chcieli pracować na rzecz stowarzyszenia przez kolejną kadencję.
Zachęcam do zapisów wszystkich a zwłaszcza panie, których nie ma z nami od dwóch lat a także dzieci, którym taką możliwość od tego sezonu stwarzamy. Widzimy się na kortach ZK w Czarnem !!! Link do zapisów na stronie tenisczarne.pl oraz tutaj
Data: 2025-03-02