P.Talaga/A.Zakrzewski jedną nogą w grupie M

     Na czwartek zaplanowano dwa mecze, które odbyły się zgodnie z planem,  lecz niewiele w tych spotkaniach ciekawego się działo. Faworyci zgodnie wygrali swoje spotkania, oddając swoim przeciwnikom w dwóch meczach zaledwie trzy gemy. Przewaga ich nie podlegała dyskusji i wszystkie punkty zostały w Szczecinku. Piotr i Adam pozostali na fotelu lidera,  a Piotr z Adrianem awansowali na czwarte miejsce.

Piotr Talaga/Adrian Zakrzewski – Michał Borzyszkowski/Robert Kotys 2-0 (6-0, 6-2)

Piotr Szadkowski/Adam Kowalewski – Krzysztof Muszczek/Bogusław Manikowski 2-0 (6-1, 6-0)

 

     Małe przypomnienie dla uczestników ligi. Jeżeli jest problem z umówieniem się na mecz to możecie skorzystać z dokumentu „Absencje i weryfikacja” gdzie można taką absencję dostać lub zgłosić problemy komunikacyjne  ze swoimi przeciwnikami. Wiem że każdy chciałby rozegrać mecz a nie dostawać w prezencie walkower, ale tak samo ważna jak mecz jest estetyka rozgrywek co nam się jak do tej pory całkiem fajnie udaje realizować, za co Wam serdecznie dziękuję.

 

     Pamiętajcie że pierwsza runda musi być rozegrana w całości do 19.03.2023 i ani jednego dnia dłużej. Na trzy tygodnie przed tym terminem będzie można wziąć absencję ale tylko tygodniową i nie kolidującą w w/w terminem. Za nami dwa miesiące gry i tyle samo przed nami. Jeżeli w dwa miesiące rozgrywamy 3 spotkania to ile  można ich rozegrać przez kolejne dwa miesiące? Pary takie będą musiały „zainstalować” w sobie periodyczność , gdyż w innym przypadku spotkania takie będą weryfikowane wg zaakceptowanego przez wszystkich regulaminu.

Data: 2023-01-21