P.Kubik/K.Kopczak nowymi mistrzami ligi debla

Jeszcze żadnej parze deblowej nie udało się obronić tytułu wywalczonego sprzed roku. Blisko tego byli Jakub Chmielewski i Maciej Winnicki , ale na drodze stanęli im świeżo upieczeni mistrzowie gry podwójnej Paweł Kubik i Konrad Kopczak. W bezpośrednim pojedynku Pawłowi i Konradowi wystarczyło zwycięstwo w obojętnie jakim stosunku. Pierwszy set bardzo zacięty, widać w nim było że zawodnicy wiedzą o co walczą, punkt za punkt gem za gem ale to w końcowej części tego seta lepiej poradzili sobie mistrzowie z 2021 roku. . W tym momencie Jakub i Maciej byli o krok od obrony tytułu. Niestety dla nich Paweł i Konrad wzięli się do większej pracy i wygrali dwa pozostałe gemy do trzech co dało zwycięstwo  w tym spotkaniu jak i w całej lidze. J.Chmielewski/M.Winnicki - P.Kubik/K.Kopczak 1-2 (7-5, 3-6, 3-6) Wielkie gratulacje!!!

Do tej pory mieliśmy zwycięzców tj:

2019 – Jakub Chmielewski/Konrad Kopczak

2020 – Andrzej Pałosz/Łukasz Kuć

2021 – Jakub Chmielewski/M.Winnicki

2022 – Paweł Kubik/Konrad Kopczak

Kto wygra ligę na sezon 2023? .To tak odległa perspektywa, w której tak wiele rzeczy może się zmienić, że nie warto tak daleko wybiegać w przyszłość.

Jeszcze do obsadzenia pozostały dwa miejsca na podium. Jakub Chmielewski i Maciej Winnicki jeśli wygrają mecz w obojętnie jakim wymiarze z Markiem Chmielewskim/Jonaszem Palickim , będą vicemistrzami ligi. Jeśli tak się nie stanie będą musieli liczyć na potknięcie Marka i Jonasza z Dominikiem Zieniukiem i Marcinem Rusinkiem.

Co prawda do zakończenia pozostały jeszcze cztery mecze to już w tym momencie chciałbym podziękować zawodnikom za walkę i zaangażowanie . Wielkie dzięki!!!

Data: 2022-08-26