Oświadczenie prezesa CSTZ

Oświadczenie p. Prezesa CSTZ Marka Kozła     

     Witam, wszystkich zawodników. W związku z nowym rokiem i nową trzyletnią kadencja zarządu wprowadziliśmy nowy regulamin oraz utworzyliśmy nowy projekt pod nazwą SUPERLIGA OPEN,  która jest otwarta dla wszystkich zawodników  pierwszej ligi CLTZ oraz dla zawodników z drugiej  ligi,  ale tylko dla tych,  które starają się grać i biorą udział w  ogólnopolskich turniejach. Oczywiście zawodnicy z drugiej  ligi muszą, zgłosić chęć gry w Superlidze  Open a zarząd zdecyduje kto zostanie dopuszczony do rozgrywek. Zapraszamy dobrych zawodników z innych miejscowości takich jak Złotów , Piła, Szczecinek, Chojnice, Człuchów itp. do udziału w zawodach. Zapraszamy także do udziału innych zawodników w Lidze Tenisa Ziemnego  w Czarnem, do gry w kategoriach 2 Liga, Liga Kobiet, Puchar Ligi, Liga Debla, Liga Miksta. Chciałbym poinformować że za udział w  1 Lidze oraz Superlidze Open są nagrody finansowe:

 

1 miejsce- 450zl

2 miejsce - 300zl

3 miejsce- 250zl

4 miejsce- 150zl

5 miejsce-150zl

6 miejsce-100zl

7 miejsce- 50zl

8 miejsce-50zl

 

W Pucharze Ligi nagrody finansowe będą następujące:.

1 miejsce – 200zł

2 miejsce – 100zł

3 miejsce – 50zł

 

     Oczywiście zawodnicy  2 ligi , Ligi Kobiet, Ligi Debla, Ligi Miksta otrzymają nagrody rzeczowe za miejsca na podium. Statuetki  otrzymają tylko zwycięzcy lig,  ponieważ koszty zakupu statuetek są duże i dla tego postawiliśmy na nagrody rzeczowe i pieniężne. Odnosząc się do zawodników CSTZ pamiętajcie,  członek stowarzyszenia i nie tylko jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem i wysłanie zgłoszenia oraz do opłacenia składek do 16.04.2023r. Po tym terminie kwota karna została ustalona na poziomie 500zl i proszę nie dzwonić że zapomniałem i  inne tłumaczenia z Waszej strony, ponieważ informacje o opłatach są umieszczone na stronie tenisczarne.pl oraz na FB a także w linku do rejestracji do Ligi itp. Rejestracja zawodnik trwa już od początku 2023 roku.

 

     Przypomina się zawodnikom,  którzy pobrali odzież sportową oraz sprzęt sportowy,  że są zobowiązani do uiszczenia  minimum opłaty członkowskiej, która uprawnia Was do użytkowania otrzymanej odzieży sportowej itp. Posiadacz w/w odzieży,  po nieopłaceniu składki będzie przez zarząd zobligowany do zwrotu lub  obciążeniu kwotą z faktury, gdyż sprzęt podlega  dwu letniej gwarancji. Będzie to konsekwencja  wyciągana przez zarząd w stosunku do osób, które  mają to brzydko powiem gdzieś,  bo myślą że mogą robić co chcą. Tak oczywiście nie będzie.,  Członek stowarzyszenia który, pobrał odzież 2 lata temu nie musi go oddawać,  ponieważ gwarancja minęła. Proszę przeczytajcie uważnie ten artykuł i nie czekajcie z opłatami i rejestracją,  ponieważ nam to umożliwi lepsze prowadzenie stowarzyszenia  i nie tylko,  bo w szybszym czasie będziemy wiedzieli wiemy co mamy robić.

 

     Rozdanie nagród itp. odbędzie się w grudniu w STUDIO 2000 oraz tego dnia zostanie zorganizowana Gala Mistrzów pod nazwą  „Zostań sportowcem roku”

 

Z wyrazami szacunku Prezes CSTZ Marek Kozioł

Data: 2023-01-23