Oliwia obroni mistrzostwo LK?

VIII Kolejka Cladding Louvres Lidze Kobiet

W ósmej kolejce doszło do meczu na szczycie. Obecna liderka tabeli i aktualna mistrzyni ligi okazuje się być za silna dla pozostałych uczestniczek ligi.

Oliwia Hibner – Julia Kaszyńska – Mecz ten, nr 222   miał odpowiedzieć na jedno pytanie i odpowiedział. Oliwia pewnym krokiem zmierza do powtórzenia swojego osiągniecia sprzed roku czyli obronę tytułu najlepszej zawodniczki naszej ligi wśród pań. Był to mecz jednostronny ze spora przewagą Oliwi , która dołożyła kolejne trzy punkty do swojej kolekcji. Było to 13-te zwycięstwo z rzędu Oliwii i obawiam się że nie ma na horyzoncie zawodniczki, która mogłaby przerwać ta znakomita passę. Oliwia Hibner – Julia Kaszyńska – 2-0 (6-1,6-2)

Rozalia Zając Mozol – Iwona Skrzypczak -   Rozalia tym meczem miała dołączyć do sióstr Kaszyńskich i walczyć o miejsce na podium. Rozalia swój plan zrealizowała znakomicie , kompletując 3 punkty , które pozwoliły się zbliżyć na odległość jednego meczu do podium. Rozalia Zając Mozol – Iwona Skrzypczak 2-0 (6-1,6-1)

Weronika Birosz – Lidia Bojar Birosz – Mama była w tym meczu bezsilna przy znakomitej grze Weroniki. Dla córki  trzy punkty były przepustką na piąte miejsce w tabeli i kontakt z czołówką tabeli. Klasyczny rowerek zapewne nie będzie miał wpływu na miłość matki do córki. Weronika Birosz – Lidia Bojar Birosz 2-0 (6-0,6-0)

W zaległych spotkaniach

Małgorzata Wąsowicz – Weronika Birosz – 0-2 (1-6,1-6)

Lidia Bojar Birosz – Małgorzata Wąsowicz – Długo musiała czekać Małgorzata na swoje pierwsze zwycięstwo . dopiero ósma kolejka okazała się szczęśliwa dla niej. Dzięki kompletowi punktów Małgorzata wyszła z ujemnego konta punktowego o opuściła ostatnie miejsce w tabeli na rzecz Lidii. Lidia Bojar Birosz – Małgorzata Wąsowicz 0-2 (3-6,4-6).

Na czele z dużą przewagą Oliwia Hibner. Za jej plecami z tym samym dorobkiem punktowym siostry Kaszyńskie Julia i Karolina. tuż za podium Rozalia Zając Mozoli i Weronika Birosz

Data: 2021-07-29