Od dzisiaj "Monitoring Kortów" dostępny do edycji

     Zważywszy na chroniczny brak czasu z mojej strony, zostaliście powiadomieni o zaprzestaniu monitorowania meczów on-line na stronie tenisczarne.pl. Nie jestem w stanie w pojedynkę obsługiwać ligi, prowadzić publicystyki i jeszcze monitorować rezerwacje kortów oraz absencji. Oczywiście są platformy, które oferują takie usługi i są w przystępnych cenach więc CSTZ mogłoby taką usługę wykupić. Są to profesjonalne narzędzia do takich właśnie celów. Smucił mnie także fakt, że niektórzy zawodnicy nie mieli 5 minut czasu by wprowadzić swoją dyspozycyjność a ode mnie oczekiwano pełnej dyspozycyjności. W takim przypadku zdecydowałem się na umieszczeniu rejestracji kortów w zakładce „Dla ligowców” gdzie będziecie mogli sami rejestrować swoje mecze. Fakt, że wielu graczy z excel’em na poziomie podstawowym ma problem to jednak zaryzykujemy i zdecydujemy się na ten krok. Mimo wszystko weźcie pod uwagę kilka wskazówek.

 

1.Nie kopiujemy komórek wprost kopiuj/wklej  tylko kopiuj/Wklej specjalnie/tylko wartości,

2.nalepiej wpisywać tekst z klawiatury podając w przypadku meczu uczestników zdarzenia (obu uczestników) i najlepiej której kolejki spotkań to dotyczy plus odhaczenie małego kwadracika z prawej strony przysłowiowym „ptaszkiem”

3.Uważajcie na edycje z telefonu. Nie są to aplikacje na smartfona

4.Nie usuwaj innych już wpisanych meczów – wszystko rejestrowane jest w historii dokumentu

5.Przekazanie kodu do zakładki dla ligowców jest zabronione. W tej zakładce są inne dane , które są dostępne tylko dla tych co są uczestnikami ligi i członków stowarzyszenia, którzy maja aktualnie opłaconą składkę

6.Jeżeli dostęp będzie miała osoba nieuprawniona monitoring zostanie niezwłocznie zamknięty

7.Jeżeli ktoś, takowy kod przekazał osobom nieuprawnionym, bardzo proszę o taki sygnał celem jego zmiany, ze względów bezpieczeństwa i  RODO

 

Zatem bardzo proszę od dzisiaj rejestrować mecze we własnym zakresie, co pozwoli mi zaoszczędzić trochę czasu i zająć się czysto sportowymi sprawami. Z góry dziękuję. 

 

P.S Podziękowania dla Tomka Siegerta za dzisiejszy telefon :)

Data: 2024-06-03