Niesamowite wrażenia podczas balu CSTZ

     W sobotnie popołudnie, 24.09.2022 odbyło się wydarzenie, które zapadnie w pamięci wszystkich tych , którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Na Balu z okazji 5-cio lecia działalności Czarneńskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego wzięło udział 45 osób w tym dwoje młodych utalentowanych artystów DJ Embi  oraz  „Lui” Luiza Gawrońska. Przed wejściem na salę każdego gościa z osobna przywitali członkowie Zarządu , Paulina Hibner, Marek Kozioł, Przemysław Hibner i Marek Chmielewski. Goście , którzy rywalizowali w zmaganiach ligowych, pamiątkowo uwiecznili  swój autograf na koszulkach z logiem stowarzyszenia, a koszulki te zostaną przekazane na licytację WOŚP.  

 

     Na rozpoczęcie części oficjalnej prezes stowarzyszenia Marek Kozioł przywitał gości, a prowadząca galę, Paulina Hibner rozpoczęła uroczystą ceremonię,  rozpoczynając od losowania nagród rzeczowych. Paulina na „szczęśliwą rękę” podczas losowania wybrała Weronikę Birosz. Po losowaniu  nastąpiło wręczenie  nagród za zmagania ligowe w obecnym sezonie 2022. Wręczanie nagród rozpoczęto od ligi miksta a w nim laureatami byli: Link do relacji live

 

1m – Karolina Kaszyńska/Robert Kotys

2m – Weronika Birosz/Mariusz Birosz

3m – Oliwia Hibner/Przemysław Hibner

 

Następnie nagrodzono deblistów a nagrody otrzymali:

 

1m – Paweł Kubik/Konrad Kopczak

2m – Jakub Chmielewski/Maciej Winnicki

3m – Marek Chmielewski/Jonasz Palicki

 

Za Puchar Ligi nagrody otrzymali:

1m – Konrad Kopczak

2m – Jakub Chmielewski

3m – Sławomir Głyżewski

 

Za rozgrywki trzecioligowe nagrodę otrzymała Oliwia Hibner , która jako jedyna dotarła do mety tych rozgrywek i uzyskała awans do grona drugoligowców. Pozostali uczestnicy zgodnie z regulaminem zostali zdyskwalifikowani.

 

W drugiej lidze kolejność była następująca:

1m – Mirosław Kisełyczka

2m – Jonasz Palicki

3m – Piotr Talaga

Dwóch pierwszych zawodników dostało przepustki do tenisowego raju.

 

Na koniec zostawiono sobie najlepszą trójkę całej CLTZ:

1m – Jakub Chmielewski

2m – Konrad Kopczak

3m – Sławomir Głyżewski

 

     Wręczono także nagrody dla zawodników , którzy przyczynili się do wzrostu organizacyjnego jak  i sportowego naszego stowarzyszenia, jaki i ligi,  a byli to: Jerzy Wołoszyn, Michał Borzyszkowski i Tomasz Siegert

 

     Po nagrodzeniu zawodników CLTZ , zarząd podziękował sponsorom za wsparcie , bez którego takie wydarzenia nie mogły by się odbyć. Podziękowania złożono na ręce:

 

OSS LTD Cladding Louvers – Izabela i Piotr Wysoccy – Państwo Wysoccy są z nami od samego początku trwania stowarzyszenia, a nagrody które ofiarują uczestnikom ligi są zawsze  bardzo okazałe,

 

Meble Negro, Studio 2000, Goodvalley, Fajna Fabryka, Dyrektora ZK w Czarnem Jacka Chmiela oraz Sławomira Głyżewskiego i Cezarego Kozła

 

     Nie mogło zabraknąć podziękowań dla osób , które pozostawili w ostatnim czasie wiele serca i czasu na rzecz rozwoju stowarzyszenia . Pan prezes Marek Kozioł wręczył pozostałym członkom zarządu Paulinie Hibner, Markowi Chmielewskiemu i Przemysławowi Hibnerowi oraz właścicielowi portalu tenisczarne.pl, Robertowi Kotysowi indywidualne nagrody. Marek Chmielewski natomiast podziękował w imieniu zarządu i członków stowarzyszenia prezesowi Markowi Kozłowi.

 

Dla wszystkich laureatów nasza utalentowana wokalistka „Lui” Luiza Gawrońska, rewelacyjnie  zaśpiewała utwór „Eye Of The Tiger” zespołu Survivor , a dla naszego mistrza Jakuba Chmielewskiego wraz z uczestnikami balu , utwór zespołu Queen, „We Are The Champions”

 

Od siebie dodam tylko, że zwycięzcą Ligi Typera został Tomasz Siegert.

 

     Po uroczystym wręczeniu nagród goście udali się na obiad by nabrać sił przed częścią nieoficjalną, na której była zaplanowana zabawa do samego rana. O godz. 20.00 szef zmiany  wraz z uroczymi paniami „wjechał”  z jubileuszowym tortem z okazji 5 lecia działalności stowarzyszenia. Pierwszego cięcia dokonał oczywiście prezes Marek Kozioł, a następnie nóż w swoje ręce przejął bardziej sprawny na tej płaszczyźnie, wspomniany szef zmiany . Każdy z uczestników dokonał degustacji tortu a po niej wróciliśmy do stołów i zabawy na parkiecie , gdzie przy dźwiękach gitary klasycznej i wspaniałego głosu Lui oraz dźwiękach z aparatury DJ Embiego , uczestnicy zabawy rozkoszowali się tańcem i  nietuzinkowymi wyczynami na parkiecie na  Sali w Studio 2000.

 

     Już w bardzo dobrych humorach i podczas świetnej zabawy o godz. 22.00 zarząd zaprosił wszystkich gości na zewnątrz lokalu na pokaz sztucznych ogni. Fajerwerki odpalili Marek z Przemkiem. Po fajerwerkach zostało nam już tylko i aż powrócić do wspaniałej zabawy , która trwała do godz. 2.00

 

     Chciałbym bardzo podziękować wszystkim uczestnikom za miłą  i kulturalna zabawę, a zarządowi CSTZ za świetną organizację jubileuszowej imprezy, która zapewne zapadnie w pamięci jej uczestników. Jestem przekonany że ci , którzy oglądali relacje na żywo także byli pod wrażeniem organizacji uroczystości.

 

     Już na przełomie roku 2022/2023 odbędzie się walne zebranie członków stowarzyszenia. Tam zgodnie ze statutem będziemy zmuszeni wybrać władze na kolejne trzy lata. Od wyboru władz zależy czy stowarzyszenie będzie miało swoją kontynuację i ewentualnie w jakim kierunku będzie podążać. Mam nadzieję że członkowie  stowarzyszenia dokonają właściwego wyboru, zwracając uwagę na to co zarząd dokonał w ostatnich trzech latach i to docenią . Miejmy nadzieję że wszystko ułoży się w dobrym kierunku. 

Data: 2022-09-29