"Monitornig kortów" przestaje działać

     Mija 25% części trwania CLTZ w roku 2024 i można ten miesiąc w jakiś podsumować. Najważniejszym jest fakt, że zawodnicy grają z regulaminową perfekcją, dotyczy to zarówno 1 jak i 2 ligi. W Pucharze Ligi mieliśmy niestety trzy dyskwalifikacje : Andrzej Ługom, Emilia Bodnar i Paweł Kubik, którzy nie zainicjowali swoich spotkań w ramach pierwszej rundy, więc ich czas w PL się skończył. Szkoda bo to zawsze pewna dezorganizacja rozgrywek. Dziękuję wszystkim zawodnikom za przestrzeganie regulaminowych terminów, dziękuję za regularne przesyłanie fotorelacji z meczów jak i relacji co umożliwia mi faktyczny opis tego co dzieje się na kortach ZK  w Czarnem. Strona tenisczarne.pl ma opłaconą domenę do końca listopada więc coś tam na tej stronie będzie się działo. Wszystko to dzięki Wam. Bardzo dziękuję!

 

     W obecnym sezonie 2024, absencje i dyspozycyjność można monitorować za pomocą dokumentu :”Harmonogram dyspozycyjności i absencje”. Niestety większość uczestników ligi nie chciała lub nie za bardzo wiedziała jak do tego się dostosować, część strzelała tzw. Focha, więc przyszedł czas na podsumowanie i wyciągnięcie konsekwencji. Dziękuję tym , którzy sumiennie przykładali się do tego i sprawiali pozytywne wrażenie, że nie tylko wpłata kilku set złotych ma tutaj znaczenie i od momentu wpłaty wszystko im się należy. Niestety nie pomagamy sobie od pewnego czasu, więc w takiej sytuacji muszą być konsekwencje tego olewatorstwa. Niestety cierpią wszyscy. Przepraszam za zbiorową odpowiedzialność, ale problem „Monitoringu kortów” wisiał na włosku od poprzedniego sezonu . Więc oznajmiam wszystkim szanownym uczestnikom ligi że, „Monitoring Kortów „ od 03.06.2024 przestaje działać!!!. Ewentualne absencje proszę kierować sms”em na znany Wam już numer. Wybieram ten sezon na zaprzestanie rejestracji meczów, gdyż jest ich niewiele i zapewne brak rejestracji meczów nie wpłynie na destrukcję ich  rozgrywania. Taka dezynwoltura w stosunku do ludzi , którzy robią wszystko byście byli zadowoleni jest niezrozumiała

 

     Smuci mnie to że w formacie sportowym i organizacyjnym się zawijamy a rozrywkowym rozwijamy. Chyba powinno być odwrotnie. Wydaje mi się że, CSTZ, LTZwCZ to nie organizacje  imprezowe a czysto sportowe.

Data: 2024-06-01