4 kol III liga - M.Kisełyczka nie znalazł pogromcy

Po IV kolejce III ligi

Daniel Hnatczak – Daniel Janusz – Nie udał się debiut Danielowi Hnatczakowi w CLTZ. Musiał on uznać wyższość swojego kolegi z Debrzna Daniela Janusza. Mecz jednostronny i zasłużony rowerek . Daniel Hnatczak – Daniel Janusz 0-2 (0-6,0-6)

Zdzisław Wąsowicz – Dawid Skrzoska – Dawid nie zwalnia tempa i ma już na swoim koncie czwarte zwycięstwo w trzecioligowych rozgrywkach . tym razem dość łatwo pokonał Zdzisława , który w dalszym ciągu walczy o swoje pierwsze punkty w sezonie 2021. Zdzisław Wąsowicz – Dawid Skrzoska 0-2 (1-6,0-6)

Dawid Malinowski – Arkadiusz Terechów – Dawid mimo porażki z Arkiem nie ma się czego wstydzić , gdyż zdobycie sześciu gemów z wyżej notowanym przeciwnikiem jest dobrym prognostykiem na przyszłość i być może szybką zmianę ujemnego konta punktowego. Dawid Malinowski – Arkadiusz Terechów 0-2 (4-6,2-6)

Michał Borzyszkowski – Paweł Mróz – Micha ł wyrasta ma mistrza gry na najdłuższym dystansie. Po pokonaniu Arkadiusza Terechowa 2-1 przyszedł czas na zawodnika , który rozegrał na trzecioligowym froncie najwięcej meczy Pawła Mroza (33). Pierwszy set wyraźnie na korzyść Pawła do dwóch. Kluczowy w tym meczu okazał się drugi set , który padł łupem Michała 7-5 i w zasadzie spowodowało że w trzecim secie mięliśmy tylko jednego aktora na korcie, Michała Borzyszkowskiego, który wygrał pewnie trzeciego seta do jednego i cały mecz inkasując kolejne dwa punkty, wskakując na piąte miejsce w tabeli. Paweł Mróz po czterech kolejkach nadal bez zwycięstwa w rozgrywkach trzeciej ligi.  Michał Borzyszkowski – Paweł Mróz 2-1 (2-6,7-5,6-1)

Cezary Kozioł – Mirosław Kisełyczka – 0-2 (0-6,0-6) v.o

Na czele tabeli Mirosław Kisełyczka i Dawid Skrzoska , którzy  mają na koncie komplet punktów. Na najniższym stopniu podium Daniel Janusz, z jedną porażką na koncie. Na samym dole tabeli wciąż "Kilerów dwóch" , ale widząc ich zaangażowanie zapewne ta sytuacja niedługo ulegnie zmianie. Już dzisiaj o godz. 19,00  zostanie rozegrany 200-ny mecz na szczeblu trzecioligowym, a będzie to mecz pomiędzy Arkadiuszem Terechowem   i Zdzisławem Wąsowiczem.

Data: 2021-06-06