X Kol III Liga - M.Borzyszkowski już na podium

X Kolejka III Liga

Daniel Janusz – Paweł Mróz – W końcu Paweł pokazał, że stać go na wygrywanie. Pierwszy mecz obu panów zakończył się katastrofą  dla Pawła. Pierwszy set z bardzo wyraźną przewagą zawodnika ze Szczecinka i mamy 2-6. W drugim secie role się odwróciły i to zawodnik z nad Debrzynki zapisał na swoim koncie wygranego seta 6-3. W trzecim secie Paweł wrócił na zwycięską ścieżkę i zainkasował ważne dwa punkty.

Mirosław Kisełyczka – Arkadiusz Terechów  - Kto w tym meczu był faworytem nie trzeba nikomu przypominać. To że Arek uniknął rowerka jest już jakimś małym osiągnieciem. Jeszcze trzy wygrane mecze i Mirek może  oficjalnie świętować  awans do drugiej ligi.  Mirosław Kisełyczka – Arkadiusz Terechów  2-0 (6-0,6-2).

Cezary Kozioł – Dawid Skrzoska – Dawid nie doczekał się przeciwnika i należytego szacunku dla v-ce lidera rozgrywek. To  dla  Czarka to już czwarty v.o . Naprawdę smutna ta przygoda z tenisem. Cezary Kozioł – Dawid Skrzoska 0-2 (0-6,0-6) v.o

Michał Borzyszkowski – Daniel Hnatczak – W końcu Michał wypalił tak jak powinien to robić we wcześniejszych meczach. Michał znakomicie wykorzystał potknięcie Daniela Janusza i dzięki zwycięstwu w 222 meczu III ligi zrównał się z nim punktami.  Daniel w tym spotkaniu nie miał nic do powiedzenia, a forma jaką prezentuje Michał jest dobrym prognostykiem do zajęcia miejsca na podium. Michał Borzyszkowski – Daniel Hnatczak 2-0 (6-3,6-0).

Liderem tabeli jest Mirosław Kisełyczka z kompletem zwycięstw, który wyprzedza o trzy punkty Dawida Skrzoskę. Obaj panowie nad trzecim i czwartym zawodnikiem mają bardzo dużą przewagę.  Walka o trzecie miejsce będzie niezwykle emocjonująca i może potrwać do samego końca rozgrywek. Z dołu tabeli na piatą pozycję „wygrzebał” się Paweł Mróz, a w przepaść z zawrotną prędkością spada Cezary Kozioł .