Klasyfikacja wygranych setów w tiebreaku

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW Z TIEBRAEKIEM

Ta klasyfikacja to nie to samo co wygranie meczu z tiebreakiem. W meczu można przegrać dwa sety w tiebreaku i wygrać mecz za co dostawało się punkt. W tej klasyfikacji wygrany set w tiebreaku to punkt, wygranie dwóch , dwa punkty . Max w meczu można wygrać dwa sety z tiebreakiem, ale takich sytuacji w pięcioletniej historii było niewiele.

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW Z TIEBREAKIEM OPEN

W tej klasyfikacji nie mógł prowadzić nikt inny jak tylko Daniel Dąbrowski, który ponownie z dużą przewagą przewodzi w stawce mając imponujący bilans, którego za rok i dwa nikt nie będzie w stanie pobić. Daniel!  czy chcesz czy nie w kilku klasyfikacjach jeszcze długo , mimo nieobecności będziesz liderował. Daniel ma bilans (15/4). Drugi w tym zestawieniu jest Dariusz Tucki z bilansem dwu i pół krotnie mniejszym (6/6). Nieznacznie gorszy bilans od Darka ma Jonasz Palicki (6/8), co plasuje go na trzecim miejscu. W tym rankingu mimo wysokiego miejsca , Jonasz ma  bardzo słaby  bilans ujemny. Po za podium spory ścisk a dopiero trzynasty w tym zestawieniu Tomasz Stępliński nie przegrał żadnego seta w tiebreaku, wygrywając trzy.

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW Z TIEBREAKIEM I LIGA

W tej klasyfikacji na pierwszoligowym froncie, pierwsza pozycja jest niezmienna w stosunku do klasyfikacji OPEN. Na pierwszym miejscu z tym samym bilansem Daniel Dabrowski (15/4). Drugi jest Jonasz Palicki (6/8), który w stosunku do klasyfikacji OPEN przesunął się o jedno oczko do przodu. Trzeci jest Marcin Rusinek z bilansem (4/2). Po za podium z bilansem także czterech wygranych setów jest Jakub Chmielewski i Dariusz Tucki. Najwięcej przegranych setów w tiebreaku maja Jonasz Palicki (8) i Marek Kozioł (7).

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW Z TIEBREAKIEM II LIGA

W drugiej lidze zwycięzcą tej klasyfikacji jest Piotr Kotys, który uzyskał pięć wygranych setów, tracą trzy. Na drugim miejscu jest Mariusz Birosz z tym samym bilansem po stronie wygranych co Piotr, ale po stronie przegranych setów, dorównuje tym wygranym. Trzecie miejsce przypadło w udziale wracającemu do pełnej sprawności Dominikowi Zieniukowi z bilansem (4/4). Ten sam bilans po stronie wygranych ma Łukasz Kuć, ale ma o jednego seta więcej po stronie przegranych.

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW Z TIEBREAKIEM III LIGA

W tej klasyfikacji Tomasz Stepliński jest liderem tej klasyfikacji zdobywając trzy wygrane sety nie przegrywając żadnego. Ciekawostką jest to że wszystkie trzy wygrane sety zdobył z Franciszkiem Prukopem. Drugi jest Kajetan Mejka, najmłodszy wśród trzecioligowców z bilansem (3-2). Dokładnie trzy zwycięskie sety na trzecioligowym froncie zanotował Arkadiusz Terechów, ale po stronie porażek ma cztery przegrane sety.

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW Z TIEBREAKIEM LIGA KOBIET

Wśród pań ponownie wygrana klasyfikacja przez Julię Kaszyńską, która nie przegrała dotąd żadnego seta , który rozstrzygał się w trzynastym gemie, ale wygrała ich aż trzy. Drugie miejsce przypadło Paulinie Hibner , która dokładnie tak jak Julia nie przegrała żadnego takiego seta a wygrała dwukrotnie. Dokładnie dwa zwycięstwa ma Rozalia Zając Mozol ale po stronie porażek pojawiło się jedno oczko.  Pozostałe trzy zawodniczki , poza podium nie doznały jeszcze porażki w secie , którego rozstrzygał tiebreak, a wygrały po jednym.

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW Z TIEBREAKIEM LIGA DEBLA

Niewiele rozstrzygnięć jeśli chodzi o sety w tiebreaku mięliśmy w lidze deblowej. Może przyczyną jest dopiero dwuletnia rywalizacja w grze podwójnej mężczyzn. Na pozycji liderów , człuchowska para Andrzej Gliszczyński i Jerzy Wołoszyn, która zdobyła dwa takie sety nie przegrywając żadnego. Ex aequo na drugim miejscu są  aż cztery pary Marek Chmielewski/Marcin Rusinek, Marcin Meller/Robert Sokołowski, Zbigniew Strzelczak/Franciszek Prukop i Andrzej Pałosz/Łukasz Kuć, którzy zdobyli po jednym takim secie nie przegrywając żadnego. Najmniej szczęścia w setach z tiebreakiem miała para Marek Kozioł/Dominik Zieniuk.

Data: 2020-10-21