Klasyfikacja wygranych setów 7-5

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW 7-5

Wygrywasz 5-1, 5-2,5-3,5-4 i doprowadzasz do stanu 5-5 i wydaje się że już nic nie może ci się przytrafić złego a tu chwila dekoncentracji  i przegrane dwa gemy z rzędu i cały set 7-5. Myślę że nie ma zawodnika , który by się o tym nie przekonał. Bardzo ważne jest przy stanie 5-5 zachować sprawność mentalną i fizyczną by w najgorszym przypadku doprowadzić to tiebreaka.

 

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW 7-5 OPEN

Mistrzem takiej odporności i zachowania koncentracji do końca jest Daniel Dąbrowski, który aż piętnaście razy wygrywał seta w tym stosunku a sześciokrotnie został pokonany. Drugi w tym zestawieniu jest Marek Chmielewski , który wygrał aż dwanaście razy ale tylko dwukrotnie dał się pokonać przeciwnikowi . Na trzecim miejscu jest Jonasz Palicki , który wygrał dziewięciokrotnie ale aż piętnaście razy dał się ograć na ostatniej prostej seta. Jonasz jest zawodnikiem , który aż 24 razy , niezależnie od wyniku uzyskał taki rezultat seta. Grupa pościgowa bardzo mocna bo aż czterech zawodników zgromadziło po siedem wygranych takich setów, są to : Karol Olczyk (7/2), Andrzej Pałosz (7/3), Jakub Chmielewski (7/4) i Mariusz Birosz (7/7).

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW 7-5 I LIGA

Podium w pierwszej lidze dokładnie takie samo jak w kategorii OPEN. Liderem nie kto inny jak Daniel Dąbrowski (14/6), drugi Marek Chmielewski (10/2) i trzeci Jonasz Palicki (8/12). Daniel i Jonasz w sumie nazbierali takich wyników po 20. Na uwagę zasługuje jeszcze siódmy w zestawieniu Marek Kozioł, u którego widać iż słabo radzi sobie w momencie 5-5 danego seta. Wygrał pięciokrotnie, ale aż czternaście razy zachodził z kortu pokonany w takim stosunku  .Na siedemnastym miejscu Przemysław Hibner , który wygrał tylko dwukrotnie, ale dziesięć razy wynik w secie był na jego niekorzyść.

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW 7-5 II LIGA

Klasyfikacje tą wygrywa Mariusz Birosz , który upodobał sobie ten stosunek seta zarówno po stronie wygranych jak i przegranych. Dokładnie tyle samo wygranych co przegranych (7/7), co daje w sumie aż czternaście takich rozstrzygnięć. Na drugiej pozycji na tą chwile nieobecny w naszych rozgrywkach Łukasz Jakubowski , który czterokrotnie wygrał takie sety ale żadnego nie zdążył przegrać, może dlatego że był z nami zaledwie jeden sezon. Trzeci jest Andrzej Ługom (4/3) a czwarty Karol Olczyk , który nie zaznał jeszcze smaku porażki 7-5 w drugoligowych rozgrywkach.

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW 7-5 III LIGA

W trzeciej lidze liderem jest już nie grający od roku na tym poziomie rozgrywek Karol Olczyk z bilansem (4/1). Drugie miejsce także należy do zawodnika , który nie występuje na tym poziomie rozgrywek (I Liga) . Paweł Kubik wygrał trzykrotnie a dwa razy musiał pogodzić się z porażką. Jedynym przedstawicielem będącym na pudle i jest obecnie grającym w III lidze to Dawid Skrzoska , który jeszcze nie wie jak to przegrać 7-5 ale już dwukrotnie wie jak smakuje zwycięstwo. Dwa wygrane sety i jeden przegrany ma obecny drugoligowiec Maciej cierpisz, który zajmuje miejsce tuż za podium.

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW LIGA KOBIET

W tym rozmiarze gry najlepsza jest Martyna Kulpita , która aż siedmiokrotnie miała taki wynik , z czego czterokrotnie wygrywała i trzykrotnie musiała uznać wyższość rywalki. Drugie miejsce w tym zestawieniu zajmuje Weronika Birosz  z bilansem (2/1) a trzecie obecna mistrzyni ligi Oliwia Hibner z bilansem (2/2). Dokładnie taki sam bilans co Oliwia, ma Nina Klin , która od roku nie uczestniczy w naszych rozgrywkach. Generalnie można napisać że wynik 7-5 w secie nie jest zbyt często uzyskiwanym przez panie , a czym to wytłumaczyć, nie ma żadnego pojęcia.

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH SETÓW 7-5 LIGA DEBLA

W takich wynikach lubuje się para nr 1 w rankingu deblistów a są to Zbigniew Strzelczak i Franciszek Prukop. Liderują oni tej klasyfikacji z bilansem (3/3). Na drugim miejscu ex aequo trzy pary z bilansem (2/0) a są to Marek Kozioł/Dominik Zieniuk, Jerzy Wołoszyn/Dominik Zieniuk, Andrzej Pałosz/Łukasz Kuć. Na trzecim miejscu ex aequo dwie pary z bilansem (1/0) , Konrad Kopczak/Jakub Chmielewski i Andrzej Gliszczyński/Jerzy Wołoszyn. Na uwagę zasługuje fakt że w pierwszej szóstce aż pięc par nie przegrało seta w stosunku 7-5.

Data: 2020-11-04