Klasyfikacja wygranych meczy 6-0,6-0

KLASYFIKACJA WYGRANYCH MECZY W STOSUNKU 6-0,6-0

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH MECZY W STOSUNKU 6-0,6-0 OPEN

Jest to klasyfikacja , która dla przegranego gracza jest niezwykle bolesna. Przegrana „na sucho” to nic przyjemnego, kto przegrał ten wie. Są wśród nas zawodnicy którzy jeszcze nie wiedzą jak to smakuje i niech  tkwią w tej niewiedzy jak najdłużej . Mecze , które zakończyły się  lub zostały zweryfikowane jako walkower wliczają się do statystyki  2-0 (6-0,6-0). Liderem w klasyfikacji OPEN jest Andrzej Pałosz, który nie odpuszcza swoim przeciwnikom żadnego gema. Większość swojej zdobyczy zgarnął w 2018 roku przechodząc przez drugą ligę jak walec. Ma na swoim koncie aż 13 wygranych i żadnej porażki. Na drugim miejscu jest Konrad Kopczak, który zdobył wynik „na sucho” dziesięciokrotnie , przegrywając tylko raz w PL (v.o za brak RODO). Trzecie miejsce przypadło w udziale Pawłowi Herchelowi, który w takim rozmiarze wygrał ośmiokrotnie, nie przegrywają ani razu. W pierwszej dziesiątce mamy aż sześciu zawodników , którzy nie znają smaku porażki „na sucho”. Gratulacje

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH MECZY W STOSUNKU 6-0,6-0 I LIGA

W pierwszej lidze zawodnikom teoretycznie słabszym bardzo łatwo załapać się  na taki negatywny wynik. Niestety pierwsza liga w tym względzie jest bezlitosna, tym bardziej że od roku nie odnotowujemy żadnych walkowerów na tym poziomie rozgrywek. Pierwsza trójka zestawienia nie przegrała nigdy na najwyższym szczeblu rozgrywek w zawstydzającym zawodnika stylu. Prowadzi Konrad Kopczak, który aż ośmiokrotnie „zlał” swoich przeciwników. Na drugim miejscu ex aequo Marek i Jakub Chmielewscy (6/0). W zestawieniu pierwszoligowców lider klasyfikacji OPEN Andrzej Pałosz znajduje się na 10 pozycji (3/0)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH MECZY W STOSUNKU 6-0,6-0 II LIGA

Jak pisałem podczas podsumowania klasyfikacji OPEN, dzięki znakomitemu sezonowi 2018 w drugiej lidze Andrzej Pałosz zadomowił się na pozycji lidera w II lidze, mimo iż od dwóch lat na tym szczeblu rozgrywek nie występuje. To tylko pokazuje jak, w tak wyrównanej stawce wśród drugoligowców o taki wynik ciężko bezpośrednio na korcie. Bilans Andrzeja to (8/0).Drugi w tym zestawieniu jest Andrzej Gliszczyński (6/0), który podobnie jak Andrzej Pałosz, punktował w znakomitym dla niego sezonie 2018. Ex aequo na trzeciej pozycji są Mariusz Birosz i Jerzy Wołoszyn z bilansem (4/0). Z obecnej dziesiątki tylko trzech zawodników M.Birosz, P.Herchel i P.Kotys będą punktować w sezonie 2021.

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH MECZY W STOSUNKU 6-0,6-0 III LIGA

W trzeciej lidze chyba najłatwiej o takie rezultaty, gdyż zróżnicowanie zawodników jest ogromne. Ci lepsi „przejeżdżają” się po słabszych bezlitośnie, stąd spora ilość takich wyników na tym szczeblu rozgrywek. Liderami są zawodnicy , którzy w tym sezonie załapali się na ligowe  pudło, Sławomir Głyżewski i Franciszek Prukop (4/0). Wyprzedzili oni liderującego do niedawna,  a grającego o szczebel wyżej Pawła Kubika (3/0). W tym zestawieniu pierwsza siódemka nie przegrała jeszcze spotkania „na sucho”.Gratulacje !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH MECZY W STOSUNKU 6-0,6-0  LIGA KOBIET

U pań mamy trzy liderki , które z bilansem (4/0) załapały się na podium a są to: Rozalia Zając Mozol, Julia Kaszyńska i Paulina Kopczak. Za tą trójką , goniące  liderki tego zestawienia są , mistrzyni obecnego sezonu Oliwia Hibner (3/0) i Karolina Kaszyńska (3/1). Przy obecnej dyspozycji dwóch młodych tenisistek, jestem przekonany że szybko w 2021 roku wskoczą na pudło tego zestawienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASYFIKACJA WYGRANYCH MECZY W STOSUNKU 6-0,6-0  LIGA DEBLA

Liga deblowa jest nieprzewidywalna, zarówno organizacyjnie jak i sportowo. W poprzednich rozgrywkach para Jakub Chmielewski/Konrad Kopczak wygrali trzykrotnie w tym stosunku i mimo iż nie grali razem w obecnym sezonie zdołali utrzymać pozycję lidera. Drugie i trzecie miejsce zajmują pary , które rywalizowały w obecnym sezonie i zgromadziły po dwa zwycięstwa, a są to Jakub Chmielewski/Maciej Winnicki i obecni mistrzowie Andrzej Pałosz/Łukasz Kuć. Całe podium nie wie jak smakuje porażka 6-0,6-0. Moim zdaniem w grze podwójnej jest najtrudniej o zwycięstwo „na sucho”

Data: 2020-10-11