Klasyfikacja meczy z ilością powyżej 30 gemów

STATYSTYKA WYGRANYCH MECZY Z ILOŚCIĄ GEMÓW POWYŻEJ 30

Niestety w tej statystyce praktycznie najlepsi zawodnicy nie mają czego szukać . Oczywiście z prostej przyczyny, ich mecze są po prostu wygrywane szybciej. Tak zwani średniacy muszą walczyć o każdy punkt i niejednokrotnie zajmuje im to sporo czasu. Mecze powyżej 30 gemów trwają zazwyczaj ok 3h , a więc mimo słabszych umiejętności należy im się szacunek za walkę do ostatniej piłki

 

 

STATYSTYKA WYGRANYCH MECZY Z ILOŚCIĄ GEMÓW POWYŻEJ 30 OPEN

W tej klasyfikacji bezapelacyjnie prowadzi Robert Kotys , który wygrał takich pojedynków aż siedem nie przegrywając żadnego. Hmm ciekawe skąd ta kondycja. Na drugim miejscu plasuje się Jonasz Palicki z bilansem (4/2) a na trzecim miejscu słynący z liderowania wielu statystykom Daniel Dąbrowski (4-3). Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem  spoza pierwszej ligi jest znajdujący się tuż za podium Piotr Kotys , który wygrał trzykrotnie i tak jak brat Robert nie wie jak smakuje trzygodzinna porażka

 

 

 

 

 

STATYSTYKA WYGRANYCH MECZY Z ILOŚCIĄ GEMÓW POWYŻEJ 30 I LIGA

W pierwszoligowym zestawieniu mamy powtórkę z klasyfikacji OPEN. Na prowadzeniu Robert Kotys (4/0), na drugim miejscu Jonasz Palicki (4/2) a na trzecim Daniel Dąbrowski (4/3). Niespodzianka jest miejsce tuż za podium , które przypadło w udziale Łukaszowi Małce z bilansem (2/0). Co najciekawsze że naszemu trzykrotnemu mistrzowi Jakubowi Chmielewskiemu także przytrafiły się takie dwa mecze i co najciekawsze jedne z nich przegrał. Sztuka pokonania Jakuba  w takim rozmiarze udała się Konradowi Kopczakowi w 2019 2-1 (6-3,6-7,6-3).

 

 

 

 

 

 

STATYSTYKA WYGRANYCH MECZY Z ILOŚCIĄ GEMÓW POWYŻEJ 30 II LIGA

Oczywiście na drugoligowym froncie nie mogło być inaczej . Prowadzi w tej klasyfikacji czwarty zawodnik zestawienia Open , Piotr Kotys z bilansem na zero po stronie przegranych (3/0). Na drugim miejscu ex aequo Robert Kotys i Marcin Meller z bilansem (2/0). Jak widać pierwszych trzech zawodników niechętnie przegrywa trzygodzinne pojedynki. Po dwa takie zwycięstwa na drugoligowym froncie mają jeszcze Andrzej Ługom (2/2) i Mariusz Birosz (2/3)

 

 

 

 

 

STATYSTYKA WYGRANYCH MECZY Z ILOŚCIĄ GEMÓW POWYŻEJ 30 III LIGA

W trzeciej lidze takich rezultatów jest jak na lekarstwo. Pierwsza czwórka w tym zestawieniu odnosiła tylko zwycięstwa w meczach powyżej trzydziestu gemów. Na prowadzeniu Paweł Mróz z bilansem (2/0). Na kolejnych miejscach ex aequo znaleźli się Karol Olczyk, Maciej Winnicki i Tomasz Stępliński, wszyscy z bilansem (1/0)

 

 

 

 

 

STATYSTYKA WYGRANYCH MECZY Z ILOŚCIĄ GEMÓW POWYŻEJ 30 LIGA KOBIET

U pań także kiepsko z meczami trwającymi ok. trzech godzin. Na prowadzeni w tej klasyfikacji , świetnie przygotowana zawsze Martyna Kulpita, która wygrała 2 takie mecze nie przegrywając żadnego . Tuz za Martyna cztery zawodniczki z bilansem (1/0) i są to zawodniczki Joanna Zasuwa, Julia Kaszyńska, Paulina Hibner i Nina Klin. Zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja w następnym roku gdyż różnice między zawodniczkami są niewielkie.

 

 

 

STATYSTYKA WYGRANYCH MECZY Z ILOŚCIĄ GEMÓW POWYŻEJ 30 LIGA DEBLA

Ze względu na krótką historię ligi w grze podwójnej mężczyzn tylko cztery pary mogą się poszczycić wygranym spotkaniem gdzie ugrano więcej niż trzydzieści gemów. Są to pary Jonasz Palicki/Daniel Dąbrowski, Marek Kozioł/Dominik Zieniuk, Zbigniew Strzelczak/Franciszek Prukop i  Jerzy Wołoszyn/ Dominik Zieniuk. Wszystkie te pary mają bilans (1/0)

Data: 2020-11-12