Kilka kwestii w temacie zimowego sezonu 2023/24

     Do końca zapisów do II edycji Zimowej Ligi Tenisa Ziemnego , co prawda zostało jeszcze 5 tygodni, ale już chciałbym przedstawić Wam niektóre warunki, jakie będą obowiązywać podczas trwania ligi , jeśli oczywiście wystartuje.

 

     W menu dotyczącym lig na stronie tenisczarne.pl umieściłem podgląd na ligę  debla „Z” Liga Debla, gdzie będziecie mogli śledzić zapisane już pary a także , kto dokonał zgłoszenia a kto jeszcze z tym zgłoszeniem zalega. Bardzo ważne jest zarejestrowanie się poprzez „Formularz zgłoszeniowy”, każdego uczestnika pary deblowej, a nie tylko jednej z nich.

 

Koszty

     W poprzednim sezonie koszty kształtowały się na poziomie 72PLN w dni powszednie i 60 PLN w dni weekendowe. Czy w sezonie ceny pozostaną na tym samym poziomie, czy też zostaną podniesione na tą chwilę nie jestem w stanie napisać, ale postaram się spotkać z p. Prezes i coś ustalić i wtedy podam do publicznej wiadomości efekty spotkania.

 

W tym roku do 22.10.2023 dokonujemy zapisów do:

Liga deblowa mężczyzn

Liga mikstowa razem z ligą deblową kobiet

Singiel kobiet

Singiel mężczyzn

Aby dana liga mogła wystartować musi być minimum sześć zgłoszeń w każdej z kategorii co określa precyzyjnie regulamin zimowej ligi tenisa dostępny w zakładce „Dokumenty” , oczywiście na tenisczarne.pl

 

     W tym roku, niestety organizuję ten projekt w pojedynkę, gdyż kontakt ze współorganizatorem się urwał, a to oznacza wpisowe na poziomie 50PLN od osoby niezależnie w ilu ligach będzie występował. Jestem osobą prywatną i nie posiadam środków własnych. Np. z dotacji itd. Chodzi o to by na koniec sezonu ufundować jakieś skromne puchary i upominki, czego zabrakło w inauguracyjnym sezonie. Oczywiście każdy z uczestników ligi otrzyma szczegółowe rozliczenie wraz ze screen’ami faktur i paragonów.

 

Jeżeli pary z pierwszej edycji ponownie wezmą udział to zostaną rozstawione wg rankingu:

1.Michał Kurcin/Wojciech Linert

2.Piotr Szadkowski/Adam Kowalewski

3.Jakub Chmielewski/Marek Chmielewski

4.Jerzy Bodnar/Bartosz Siewierski

5.Dariusz Murek/Jakub Murek

6.Tomasz Siegert/Tomasz Czuszel

7.Piotr Figiel/Mateusz Figiel

8.Kamil Stolarczyk/Sławomir Pająk

 

 

     W zestawieniu nie znalazły się pary mikstowe z poprzedniego sezonu. Jeżeli któraś z par już wie że nie będzie mogła kontynuować rozgrywek w zbliżającym się sezonie to bardzo proszę o taką informację. Pomoże mi ona sprawniej i bez zbędnego dodatkowego nakładu czasu przygotować część elektroniczną do obsługi ligi. W przypadku dużej ilości par podzielimy lige na 1 i 2 . Pary , które mają zapewniony start w pierwszej lidze będą w niej rozgrywki kontynuować, natomiast jesli ktoś się nie zgłosi to jego miejsce zajmie albo para , która z przeprowadzonego  wywiadu zasługuje pod wzgledem umiejętności na 1 ligę lub wg kolejności zgłoszeń. Bedziemy dążyć do tego by nie było zbyt dużej rozbierzności pomiedzy rywalizującymi parami. 

 

     Jeszcze raz wielkie dzięki za premierową edycję Zimowej Ligi Tenisa Ziemnego i zapraszam do kolejnej już drugiej odsłony naszej zabawy. Pozdrawiam

Data: 2023-09-15