Głosuję na Mariusza Birosza

     Nasz człowiek w Polskim Parlamencie? Brzmi niewiarygodnie ale 15.10.2023 wszystko to co wydaje się być w sferze wyobrażeń może stać się faktem. Zawodnik naszej ligi Mariusz Birosz, który uzyskał awans do pierwszej ligi, staje do wyborów parlamentarnych z ramienia Prawa i Sprawiedliwości z wysokiej 16 pozycji. Wszyscy sympatycy tenisa ziemnego w Czarnem i nie tylko znają go  z pozytywnej strony, zawsze pełna kultura, pozytywny wpływ na otoczenie , koleżanki i kolegów, zawsze gotowy do pomocy innym, a to tylko mały wycinek działalności Mariusza w naszej gminie. Mariusz jest prezesem stowarzyszenia „Brygada Inki” , które znane jest już w niemal całym kraju, a w środowiskach patriotycznych wzorem do naśladowania. Mariusz jest inicjatorem wielu inicjatyw patriotycznych w formie paneli dyskusyjnych, imprez sportowych i wielu innych, które stały się spotkaniami cyklicznymi, na których co roku gromadzi się coraz więcej uczestników i obserwatorów.

 

     Każdy kto chociaż przez chwilę miał przyjemność współpracować z nim wie, jaką dysponuje skutecznością w działalności na rzecz gminy Czarne, nie pełniąc przy tym  żadnej funkcji w samorządzie. Gdybym chciał wymienić chciałaby  część działalności Mariusza musiałbym poświęcić kilka dni a materiał liczyłby sobie kilka stron i tylko nieliczni dotarli by końca materiału.

 

     Przyszedł czas by podziękować mu za tą działalność i po pozytywnym wyborze, prosić go o jeszcze intensywniejszą pracę dla naszego regionu . O to że będzie bardzo pracowitym i skutecznym posłem jestem pewien, gdyż udowodnia nam to za każdym razem kiedy inicjuje jakieś kolejne przedsięwzięcie.

 

     Niech nasze skromne środowisko tenisowe ma swojego reprezentanta w sejmie. Zagłosujmy 15.10.2023 na Mariusza Birosza!!!

Data: 2023-09-25