Debrznianie na czele tabeli po III kolejkach

2 Kolejka III Ligi

Dawid Skrzoska – Michał Borzyszkowski – Mecz faworyta do awansu Dawida Skrzoski ze świeżą krwią CLTZ, miał odpowiedzieć na pytanie czy tak faktycznie jest. Panowie w pierwszym secie szli cios za cios i mecz musiał zakończyć się w trzynastym gemie. Michał na dwa do tej pory mecze w każdym z nich notuje tiebraek. O ile w pierwszym meczu z Krzysztofem Czyżykowskim(Krzysztof wycofał się z rozgrywek) ta sztuka mu się udała to w starciu z Dawidem musiał zaznać gorycz porażki. W drugim secie także bardzo wyrównana gra ale to Dawid wygrał drugiego seta i zainkasował komplet punktów. Dawid Skrzoska – Michał Borzyszkowski 2-0 (7-6 4,6-4).

Daniel Janusz – Zdzisław Wąsowicz  – Daniel bardzo udanie zadebiutował w CLTZ. Debrznianin bardzo pewne pokonał miejscowego zawodnika fundując mu tenisowy rowerek. Daniel Janusz – Zdzisław Wąsowicz  2-0 (6-0,6-0)

Cezary Kozioł – Arkadiusz Terechów – Kolejny debiutant w lidze, który potrzebował drugiej kolejki by zasmakować zwycięstwa w CLTZ. Arkadiusz tylko w drugim secie postawił się swojemu przeciwnikowi. W derbach Nadziejewa lepszy okazał się Czarek. To już druga porażka , bardzo doświadczonego zawodnika, który w CLTZ gra trzeci sezon.  Cezary Kozioł – Arkadiusz Terechów 2-0 (6-1,7-5).

Mirosław Kisełyczka – Paweł Mróz – . kolejny rowerek w wykonaniu Mirka. 2-0 (6-0,6-0). Na uwagę zasługuje fakt że był to mecz nr 1500 w historii CLTZ. Tym razem decyzją zarządu bez uroczystej oprawy.

Zaległe spotkanie z pierwszej kolejki

Paweł Mróz – Daniel Janusz – Daniel idzie jak burza , wygrywając zaległe spotkanie z pierwszej kolejki z Pawłem Mrozem, który był upatrywany w roli faworyta do podium. Daniel pokonał bardzo pewnie Pawła nie pozostawiając żadnych złudzeń i nadziei że w tym meczu może się coś zmienić . Paweł Mróz – Daniel Janusz 0-2 (0-6,2-6).

Ze względów osobistych z ligi wycofał się Czyżykowski Krzysztof. Krzyśkowi życzymy wszystkiego dobrego . Jego miejsce zajął Daniel Hnatczak z Debrzna. Życzymy powodzenia na czarnieńskiech kortach

3 kolejka III ligi

Misrosław Kisełyczka – Daniel Janusz – Mirek nie zwalnia tempa. W derbach Debrzna zdecydowanie pokonał swojego kolegę Daniela , pozwalając mu ugrać zaledwie dwa gemy. Te dwa gemy były pierwszymi straconymi przez Mirka . Misrosław Kisełyczka – Daniel Janusz 2-0 (6-1,6-1)

Paweł Mróz – Cezary Kozioł – Najwyraźniej nie jest to sezon doświadczonego Pawła Mroza. O ile dwie pierwsze porażki jakoś można wytłumaczyć to z kolejnym beniaminkiem z Nadziejewa można było powalczyć . Tak się nie stało i Czarek zdobył komplet punktów. Paweł Mróz – Cezary Kozioł 0-2 (2-6,4-6)

Arkadiusz Terechów – Michał Borzyszkowski – Mecz ten miał odpowiedzieć na pytanie czy pierwsze porażki Arka były wypadkiem przy pracy czy zwyczajnie w świecie ma słabszy okres i nie wszedł jeszcze na pełne obroty. Pierwszy set bardzo wyrównany , który padł łupem Arka, co sprawiło że pierwszy punkt powędrował na jego konto. W drugim secie Arek prowadził już z Michałem 4-2 , ale nie potrafił postawić kropki nad „i” i przegrał drugą partię do 4. W trzecim secie wyraźnie było widać że Michał zachował więcej sil i wygrał to spotkanie. Arkadiusz Terechów – Michał Borzyszkowski 1-2 (7-5,4-6,2-6).

Dawid Skrzoska – Dawid Malinowski – W końcu wiemy jak wygląda popularny „Malin” . W swoim inauguracyjnym spotkaniu sezonu 2021, Dawid staną przed niezwykle trudnym zadaniem, pokonania faworyta do awansu. „Malin” co prawda nie wygrał tego spotkania ale pozostawił po sobie dobre wrażenie. Dawid Skrzoska – Dawid Malinowski 2-0 (6-2,6-1).

Na czele tabeli Mirosław kisełyczka z kompletem punktów, który lepszym stosunkiem gemów wyprzedza Dawida Skrzoskę. Na najniższym stopniu podium Daniel Janusz z sześcioma punktami. Na czwartym miejscu Czarek Kozioł, który jest wielką niespodzianką obecnych trzecioligowych rozgrywek. Czekamy na rozegranie zaległych spotkań przez nowego zawodnika Daniela Hnatczaka i zyczymu mu powodzenia.

Data: 2021-05-30