Andrzej Waligórski już v-ce liderem 2 Ligi

     Ostatnie spotkanie przedostatniego tygodnia maja rozegrali Karolina Kaszyńska i Andrzej Waligórski. To trzecie spotkanie rozegrane przez każdego z uczestników tego meczu pierwszej rundy Browar Połczyn Zdrój 2 Ligi. Mecz bardzo ciekawy z wieloma fajnymi wymianami, ale punkty wędrowały na stronę młodego szczecineczcianina a to za sprawą świetnego jego  serwisu i wielu niewymuszonych błędów Karoliny, która jak sama przyznała lekko przed tym spotkaniem się zestresowała. Pierwszy set dla Andrzeja do jednego. W drugim secie obraz gry nie uległ zmianie, ale należy odnotować fakt , że w tym meczu Karolina świetnie poruszała się na nogach a Andrzej nie zaliczy tego meczu do udanych w kontekście gry przy siatce. Wynik troszeczkę krzywdzi Karolinę, ale taki jest tenis. Andrzej w dalszym ciągu pozostaje z  czystym kontem po stronie strat. Karolina Kaszyńska – Andrzej Waligórski 0-2 (1-6, 0-6)

 

     Po tym meczu liderem w dalszym ciągu jest Przemysław Hibner z 14ptk w czterech meczach. Na pozycję wicelidera z kompletem 12 ptk wskoczył Andrzej Waligórski a trzeci jest Piotr Kotys także z kompletem 12ptk ulegając Andrzejowi zaledwie dwa gemy.

 

     Po raz pierwszy w historii ligi nie mam na co zaprosić państwa na korty przy ZK w Czarnem na nadchodzący tydzień. Miejmy nadzieję że to się zmieni i zobaczymy kilka ciekawych spotkań.

Data: 2024-05-26