4 KOL I liga - Premierowe punkty P.Kubika

Jonasz Palicki – Sławomir Głyżewski – Jonasz przygodę z obecnymi rozgrywkami rozpoczął od wyraźnej porażki z Markiem Kozłem. Niestety w meczu z kandydatem do podium a obecnie czwartym zawodnikiem, Sławomirem Głyżewskim ,  także poniósł wysoka porażkę. Rozumiem problemy organizacyjne Jonasza i mam nadzieje że nie wpłyną one na postawę w kolejnych meczach. Jonasz Palicki – Sławomir Głyżewski 0-2 (6-2,6-1)

Marek Kozioł – Marek Chmielewski – 2-0 (6-3,6-0)  - O tej mega niespodziance pisaliśmy  w osobnym, wcześniejszym materiale. Po tym meczu M. Kozioł awansował na czwarta pozycję spychając M. Chmielewskiego na miejsce piąte.

Dariusz Tucki – Jakub Chmielewski – Mecz , który musiał się odbyć  , a punkty trafić na konto Jakuba Chmielewskiego. Darek zapewne był świadomy wyzwania w tym spotkaniu i spodziewał się takiego rozwiązania w formie porażki. To już siódme zwycięstwo Jakuba nad Darkiem w siedmiu spotkaniach. Jakub  zdobywając trzy punkty przekroczył barierę 200 ptk w tabeli wszechczasów. Dariusz Tucki – Jakub Chmielewski 0-2 (1-6,1-6)

Łukasz Kuć – Paweł Kubik – Naprzeciwko siebie stanęli dwaj beniaminkowie pierwszej ligi i w tym momencie było wiadomo że , któryś z zawodników zgarnie swoje pierwsze punkty w pierwszej lidze. Panowie spotkali się dwukrotnie na poziomie II ligi i tam dość wyraźnie i to dwukrotnie lepszy był Paweł.  Niestety dla Łukasza trzecia potyczka także zakończyła się jego porażką i Paweł zgarniając komplet punktów został niepokonany w konfrontacji z człuchowianinem. Po tym zwycięstwie Paweł awansował na wysoką szósta pozycję w tabeli Łukasz Kuć – Paweł Kubik 0-2 (4-6,3-6).

Zaległe spotkanie z pierwszej kolejki

Jonasz Palicki – Dariusz Tucki  - No i doczekaliśmy się kolejnej niespodzianki na pierwszoligowym froncie. Na wszystkie sześć spotkań do tej pory pomiędzy zawodnikami zawsze wygrywał Jonasz. Siódemka okazała się szczęśliwa dla Darka, który dość pewnie wygrał to spotkanie i zainkasował zasłużone trzy punkty. Jonasz Palicki – Dariusz Tucki  0-2 (4-6,2-6)

 

 

Nowym liderem I ligi został Jakub Chmielewski, który wykorzystał absencję Konrada Kopczaka spowodowana wycofaniem się Przemysława Hibnera. Na podium wdrapał się Sławomir Głyżewski po pewnym pokonaniu Jonasza Palickiego. do tej pory miejsca spadkowe zajmują zawodnicy , którzy nie zgromadzili żadnego punktu, Jonasz Palicki i Łukasz Kuć

Data: 2021-06-05